Aukce LXXIII./2021
Oldřich Kerhart
Jaro u Brandýsa
Id: 303003
olej/deska, rozměr 57 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně výstavní štítek Umělecké besedy, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 500 Kč
Jan Rapin
Trio
Id: 301003
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 017 Kč
Příhozy: 50
Bedřich Feigl
Turecký trh
Id: 299502
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, vpravo dole podklad malby poškozen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Pasta Oner
I´m ready
Id: 303901
litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, kryto akrylátem, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 000 Kč
Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 4
Id: 299601
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 52
Kamil Kubík
Wall Street
Id: 302804
tisk/papír, rozměr tisku 71 x 56 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 3
Id: 299602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Dívčí akt
Id: 302011
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 25,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 666 Kč
František Daněk - Sedláček
Luční potok
Id: 303602
olej/deska, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 200 Kč
Jiří Trnka
Sen noci svatojánské
Id: 298501
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Karel Hodr
Curyšské jezero
Id: 298902
olej/plátno, rozměr 33 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Alois Wierer
Dívka v bílých šatech
Id: 300603
olej/plátno, rozměr 80 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 000 Kč
Karel Langer
Praha
Id: 300902
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 000 Kč
Gustav Porš
Dívka ve vlnách
Id: 302201
olej/plátno, rozměr 88 x 131 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné plátno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 000 Kč
Ladislav Šaloun
Milenci
Id: 303103
váza, patinovaná sádra, výška 48 cm, šířka 42 cm, značeno, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 000 Kč