Čas na serveru 04:06:15

Aukce LXXIII./2021

Oldřich Kerhart - Jaro u Brandýsa

Oldřich Kerhart
Jaro u Brandýsa

Id: 303003

olej/deska, rozměr 57 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně výstavní štítek Umělecké besedy, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

Jan Rapin - Trio

Jan Rapin
Trio

Id: 301003

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

30 017

Detail

Příhozy: 50

Bedřich  Feigl - Turecký trh

Bedřich Feigl
Turecký trh

Id: 299502

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, vpravo dole podklad malby poškozen

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Pasta  Oner - I´m ready

Pasta Oner
I´m ready

Id: 303901

litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, kryto akrylátem, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské 4

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 4

Id: 299601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 52

Kamil Kubík - Wall Street

Kamil Kubík
Wall Street

Id: 302804

tisk/papír, rozměr tisku 71 x 56 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské 3

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 3

Id: 299602

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Ota Janeček - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 302011

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 25,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

27 666

Detail

František Daněk - Sedláček - Luční potok

František Daněk - Sedláček
Luční potok

Id: 303602

olej/deska, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

27 200

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské

Id: 298501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Karel Hodr - Curyšské jezero

Karel Hodr
Curyšské jezero

Id: 298902

olej/plátno, rozměr 33 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Alois Wierer - Dívka v bílých šatech

Alois Wierer
Dívka v bílých šatech

Id: 300603

olej/plátno, rozměr 80 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

27 000

Detail

Karel Langer - Praha

Karel Langer
Praha

Id: 300902

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

27 000

Detail

Gustav  Porš - Dívka ve vlnách

Gustav Porš
Dívka ve vlnách

Id: 302201

olej/plátno, rozměr 88 x 131 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ladislav Šaloun - Milenci

Ladislav Šaloun
Milenci

Id: 303103

váza, patinovaná sádra, výška 48 cm, šířka 42 cm, značeno, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:
4 800

27 000

Detail