Aukce LXXIII./2021
Iva Hüttnerová
Ve vrátnici
Id: 303102
olej/dřevo, rozměr obrazu cca 21 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Velčovský
Ostrov
Id: 304202
akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 65
Jan Bauch
Sekáč v sadu
Id: 302003
olej/plátno, rozměr 52 x 64 cm, neznačeno, oděrky na rámu, konzultováno původním majitelem s dr. Petrem Hartmanem (odborným pracovníkem Národní Galerie v Praze)
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
59 133 Kč
Příhozy: 60
Červánky na rybníku
Id: 301502
barevná kresba/papír, rozměr 15 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, dedikací, datací a jménem vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený (autorský) rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
59 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 71
Antonín Procházka
Dvě ženy s dítětem
Id: 299702
olejová tempera/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Petry Hoftichové
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 62
Jaroslav Paur
Město
Id: 298906
olej/plátno, rozměr 40 x 57 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, lehce zvlněné plátno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Robert Jiran
Taneční kreace
Id: 296103
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 80
Teodor Rotrekl
Přátelské setkání
Id: 298301
kombinovaná technika/silnější papír, rozměr malby 48 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, pospáno včetně věnování ve spodní části, drobná poškození po okraji, autorská pasparta, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 63
Robert Jiran
Cyklistka
Id: 298001
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 82
František Kaván
Podzimní nálada
Id: 301701
olej/karton, rozměr 20,5 x 29,5 cm, značeno s věnováním vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 63
Bohumil Mareček
Dívka a podzim
Id: 303601
olej/plátno, rozměr 67 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 001 Kč
Příhozy: 65
The Gurl
Id: 300202
fotografie, rozměr 30,6 x 40,2 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 63
Karel Vaca
Dívka ve žlutém svetru
Id: 300406
olej/plátno, rozměr 100 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba krakelovaná, lokálně poškozena, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
František Kupka
Zvuky hodin
Id: 301302
lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno vpravo dole v tisku a autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52
Souboj
Id: 301802
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 18