Čas na serveru 06:28:23

Aukce LXXIII./2021

Iva Hüttnerová - Ve vrátnici

Iva Hüttnerová
Ve vrátnici

Id: 303102

olej/dřevo, rozměr obrazu cca 21 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Velčovský - Ostrov

Josef Velčovský
Ostrov

Id: 304202

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 65

Jan  Bauch - Sekáč v sadu

Jan Bauch
Sekáč v sadu

Id: 302003

olej/plátno, rozměr 52 x 64 cm, neznačeno, oděrky na rámu, konzultováno původním majitelem s dr. Petrem Hartmanem (odborným pracovníkem Národní Galerie v Praze)

Vyvolávací cena:
11 000

59 133

Detail

Příhozy: 60

Jan  Zrzavý - Červánky na rybníku

Červánky na rybníku

Id: 301502

barevná kresba/papír, rozměr 15 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, dedikací, datací a jménem vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený (autorský) rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
6 000

59 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 71

Antonín Procházka - Dvě ženy s dítětem

Antonín Procházka
Dvě ženy s dítětem

Id: 299702

olejová tempera/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Petry Hoftichové

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 62

Jaroslav Paur - Město

Jaroslav Paur
Město

Id: 298906

olej/plátno, rozměr 40 x 57 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, lehce zvlněné plátno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Robert Jiran - Taneční kreace

Robert Jiran
Taneční kreace

Id: 296103

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, rámováno

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 80

Teodor Rotrekl - Přátelské setkání

Teodor Rotrekl
Přátelské setkání

Id: 298301

kombinovaná technika/silnější papír, rozměr malby 48 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, pospáno včetně věnování ve spodní části, drobná poškození po okraji, autorská pasparta, volně loženo

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 63

Robert Jiran - Cyklistka

Robert Jiran
Cyklistka

Id: 298001

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 82

František Kaván - Podzimní nálada

František Kaván
Podzimní nálada

Id: 301701

olej/karton, rozměr 20,5 x 29,5 cm, značeno s věnováním vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

51 000

Detail

Příhozy: 63

Bohumil Mareček - Dívka a podzim

Bohumil Mareček
Dívka a podzim

Id: 303601

olej/plátno, rozměr 67 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

50 001

Detail

Příhozy: 65

Jan Saudek - The Gurl

The Gurl

Id: 300202

fotografie, rozměr 30,6 x 40,2 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 63

Karel Vaca - Dívka ve žlutém svetru

Karel Vaca
Dívka ve žlutém svetru

Id: 300406

olej/plátno, rozměr 100 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba krakelovaná, lokálně poškozena, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

František Kupka - Zvuky hodin

František Kupka
Zvuky hodin

Id: 301302

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno vpravo dole v tisku a autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52

Adolf Born - Souboj

Souboj

Id: 301802

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
4 800

50 000

Detail

Účastníci: 18