Aukce LXXIII./2021
Luděk Marold
Studie k Vaječnému trhu
Id: 302002
olej/plátno, rozměr 29 x 37 cm, neznačeno, původní poškozený rám, přiložen znalecký posudek Jiřího Pavla, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 75
František Drtikol
Akt na kraji lesa
Id: 304806
olej/překližka, rozměr 23 x 38 cm, neznačeno, monogram a datace na zadní straně včetně výstavního razítka, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 58
Pavel Pardy
Utržený sen
Id: 304206
olej/sololit, rozměr viditelný 70 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 66
Ptáček v travách
Id: 299001
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
73 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží
Id: 300701
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
73 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 62
Andy Warhol
Double Elvis
Id: 302801
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 65/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 76
Otto Gutfreund
Čelista
Id: 303104
patinovaný bronz, výška 46 cm, značeno ve spodní části, jedná se o novodobější odlitek, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 000 Kč
František Kupka
Život
Id: 299801
dřevoryt/papír, velikost listu 32,5 x 25 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámovámo, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 99
Robert Jiran
Dívka v kruhu
Id: 303805
olej/plátno, rozměr 70 X 50 cm, značeno vlevo dole, dále na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
66 444 Kč
Příhozy: 90
František Drtikol
Kopcovitá krajina
Id: 304805
olej/překližka, rozměr 25 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 53
Robert Jiran
Červené lehátko
Id: 297701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 51
Karel Hodr
Ze Středomoří
Id: 298903
olej/plátno, rozměr 22 x 42 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
63 001 Kč
Příhozy: 62
Josef Navrátil
Pradlenky
Id: 304901
kvaš/silný papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 77
Zdeněk Mlčoch
Strahov
Id: 300407
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 70
Gustav Porš
Zimní Vysočina
Id: 303502
olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 77