Čas na serveru 05:36:28

Aukce LXXIII./2021

Luděk Marold - Studie k Vaječnému trhu

Luděk Marold
Studie k Vaječnému trhu

Id: 302002

olej/plátno, rozměr 29 x 37 cm, neznačeno, původní poškozený rám, přiložen znalecký posudek Jiřího Pavla, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
11 000

79 000

Detail

Příhozy: 75

František Drtikol - Akt na kraji lesa

František Drtikol
Akt na kraji lesa

Id: 304806

olej/překližka, rozměr 23 x 38 cm, neznačeno, monogram a datace na zadní straně včetně výstavního razítka, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 58

Pavel Pardy - Utržený sen

Pavel Pardy
Utržený sen

Id: 304206

olej/sololit, rozměr viditelný 70 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 66

Ota Janeček - Ptáček v travách

Ptáček v travách

Id: 299001

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s růží

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 300701

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 62

Andy Warhol - Double Elvis

Andy Warhol
Double Elvis

Id: 302801

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 65/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 76

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 303104

patinovaný bronz, výška 46 cm, značeno ve spodní části, jedná se o novodobější odlitek, stav viz foto

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

František Kupka - Život

František Kupka
Život

Id: 299801

dřevoryt/papír, velikost listu 32,5 x 25 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámovámo, stav viz foto

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 99

Robert Jiran - Dívka v kruhu

Robert Jiran
Dívka v kruhu

Id: 303805

olej/plátno, rozměr 70 X 50 cm, značeno vlevo dole, dále na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

66 444

Detail

Příhozy: 90

František Drtikol - Kopcovitá krajina

František Drtikol
Kopcovitá krajina

Id: 304805

olej/překližka, rozměr 25 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 53

Robert Jiran - Červené lehátko

Robert Jiran
Červené lehátko

Id: 297701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 51

Karel Hodr - Ze Středomoří

Karel Hodr
Ze Středomoří

Id: 298903

olej/plátno, rozměr 22 x 42 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

63 001

Detail

Příhozy: 62

Josef Navrátil - Pradlenky

Josef Navrátil
Pradlenky

Id: 304901

kvaš/silný papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 77

Zdeněk Mlčoch - Strahov

Zdeněk Mlčoch
Strahov

Id: 300407

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 800

62 000

Detail

Příhozy: 70

Gustav  Porš - Zimní Vysočina

Gustav Porš
Zimní Vysočina

Id: 303502

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

62 000

Detail

Příhozy: 77