Čas na serveru 09:00:50

Aukce LXXIII./2021

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 300302

bronzová plastika ptáčka, rozměr celková výška cca 10,4 x 7 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

48 888

Detail

Jan Kristofori - Mozart - jubileum

Jan Kristofori
Mozart - jubileum

Id: 298901

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Jiří Anderle - Botticelli a Simonetta

Botticelli a Simonetta

Id: 298904

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 70 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 60

František  Tichý - Artista

František Tichý
Artista

Id: 302006

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 32 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Josef Velčovský - Na golfu

Josef Velčovský
Na golfu

Id: 304201

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 49

Zdeněk Burian - Audience

Zdeněk Burian
Audience

Id: 298601

kresba tuží/lavírovaná bělobou/papír, rozměr 19 x 33 cm, jedná se o dvě kresby ke knize Robinson Crusoe - Čertík a Audience, obě značené monogramem vlevo dole, popis s číslováním ve spodní části lehce poškozen pravý spodní roh, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

46 500

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 51

Vladimír Komárek - Arkády

Vladimír Komárek
Arkády

Id: 301001

olej/plátno, rozměr 71 x 100 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, velmi dobrý stav,po

Vyvolávací cena:

45 900

Detail

František Ringo Čech - Zlatá ulička

František Ringo Čech
Zlatá ulička

Id: 300801

olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

45 791

Detail

Bohumír Matal - Obrazový návrh na keramickou mozaiku

Bohumír Matal
Obrazový návrh na keramickou mozaiku

Id: 299501

akryl/olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno dodatečně tužkou vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, přiloženo odborné vyjádření k obrazu z hlediska rodinné příslušnosti od Mgr. V. Čihákové Noshiro PhD.

Vyvolávací cena:
8 000

45 000

Detail

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 301101

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Detail

Antoine Calbet - Rozloučení v nádražní čekárně

Antoine Calbet
Rozloučení v nádražní čekárně

Id: 299703

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřez 31 x 49 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek Jindřicha Vydry, akademického malíře

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 64

Radim Malát - Město III.

Radim Malát
Město III.

Id: 299905

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací 65, původní štítek na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 76

Pasta  Oner - Choose to be Happy

Pasta Oner
Choose to be Happy

Id: 300306

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 48

Pasta  Oner - Dear Past

Pasta Oner
Dear Past

Id: 302102

litografie/papír, rozměr listu cca 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 54

Cyril Bouda - Vyšehrad

Cyril Bouda
Vyšehrad

Id: 301704

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

41 000

Detail