Aukce LXXIII./2021
Vítej 2
Id: 300101
plastika/olovo/cín/zlato, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1996, jedná se o zmenšený model modelu umístěného na velvyslanectví v Budapešti, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
531 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 89
Václav Radimský
Barevný podzim
Id: 300601
olej/karton, rozměr 62 x 92 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
415 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 70
Alexander Archipenko
Woman with Fan
Id: 302101
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 90 cm, podstavec prasklý a opravený, značeno na soše viz foto
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
320 000 Kč
Příhozy: 76
František Tichý
Harlekýn
Id: 301708
olej/karton, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno vpravo dole tužkou, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
260 000 Kč
Příhozy: 102
Joža Uprka
Hrající si děti
Id: 300608
olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
215 000 Kč
Příhozy: 90
Vlastimil Zábranský
Dívka
Id: 304209
olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
150 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 115
Lutobor Hlavsa
Portrét Jarmily
Id: 302602
olej/deska, rozměr 60,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, obraz získán na autorské výstavě v roce 2020 a je uveden v katalogu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 96
Vladimír Komárek
Tři vázy
Id: 299301
olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na olištování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
135 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 82
Břetislav Benda
Toaleta
Id: 301601
mramorová socha, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 112
František Kupka
Akt studie z Fete de Neuilly
Id: 303501
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
97 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 111
František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 301301
dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58
Bolest
Id: 301801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem pasparta lehce znečištěna
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
90 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 70
Ludvík Kohl
Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni
Id: 303201
olej/plátno, rozměr 76,5 x 60 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, v minulosti odborně restaurováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
89 000 Kč
Příhozy: 66
Jakub Špaňhel
Baletky (Degas)
Id: 300301
akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rok vzniku 2021, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen autorův záruční list
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
82 000 Kč
Ptáčci na větvích
Id: 299002
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč