Čas na serveru 23:35:08

Aukce LXXIV./2021

František Kaláb - Město za úplňku

František Kaláb
Město za úplňku

Id: 308306

olej/lepenka, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 58

Josef Multrus - Na řece pod městem

Josef Multrus
Na řece pod městem

Id: 310402

olej/karton, rozměr 38 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František  Max - Sv. Mikuláš

František Max
Sv. Mikuláš

Id: 305702

olej/lepenka, rozměr 33 x 44 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

17 700

Detail

Příhozy: 50

Alois Kohout - Ulička ve Francii

Alois Kohout
Ulička ve Francii

Id: 305503

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

17 000

Detail

Karel Špillar - Nocturno

Karel Špillar
Nocturno

Id: 307104

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 20 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

17 000

Detail

Robert Jiran - Žena v bílém

Robert Jiran
Žena v bílém

Id: 311202

olej/sololit, rozměr 40 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko s podpisem, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jaroslav Kafka - Abstraktní figury

Jaroslav Kafka
Abstraktní figury

Id: 306702

akvarel/papír, rozměr 29,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 59

Jan Skramlík - Dívka s tamburínou

Jan Skramlík
Dívka s tamburínou

Id: 308802

olej/plátno, rozměr 44 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

16 500

Detail

Kamil Kubík - Wall Street II.

Kamil Kubík
Wall Street II.

Id: 308902

autorský tisk/papír, rozměr tisku 71 x 55,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Vlastimil  Beneš - Klaun

Vlastimil Beneš
Klaun

Id: 306704

pastel/papír, rozměr ve výřezu 53 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 308311

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu cca 29 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list značně zašpiněn a poškozen

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Václav Špála - Stromy

Stromy

Id: 309605

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

15 500

Detail

Příhozy: 48

Václav Špála - Dívka u vody

Dívka u vody

Id: 309606

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Podzim

Vojtěch Sedláček
Podzim

Id: 311002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 50

Alois Kohout - V přístavu

Alois Kohout
V přístavu

Id: 307302

olej/překližka, rozměr 55 x 49 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail