Aukce LXXIV./2021
Boris Jirků
Harmonie rána
Id: 307905
olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, rozměr celého objektu 57 x 72,5 cm
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 450 Kč
Příhozy: 48
Karel Hodr
Od Bodamského jezera
Id: 306201
olej/karton, rozměr 30 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v mabě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 300 Kč
Příhozy: 67
Igor Kitzberger
Paganini
Id: 305401
bronzová plastika na dřevěném podstavci, celková výška 45 cm, značeno na hlavě sochy, drobné oděrky na podstavci
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting I.
Id: 309101
fotografie, rozměr ve výřezu 54 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno UV-sklem , rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 51
Markéta
Id: 311504
fotografie/papír, rozměr fotografie 29,5 x 38 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 900 Kč
Příhozy: 48
Kája Saudek
Jak jsme začínali
Id: 308103
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 001 Kč
Příhozy: 50
Vlastimil Zábranský
Bez názvu
Id: 305902
kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Augustin Satra
Vlčí máky
Id: 305301
olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, značeno vlevo dole, datováno 1901, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
36 000 Kč
Gustav Porš
Podzim u cesty
Id: 310205
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Robert Jiran
V houpací síti
Id: 306501
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 64
Trávy
Id: 305807
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně katalogové číslo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 307301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 56
Chodec
Id: 311006
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové sochy 80,5 cm, celková výška 84,5 cm, značeno na podstavci, jedná se o novodobý odlitek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 500 Kč
Neznačeno
Horská krajina
Id: 305502
olej/plátno, rozměr 49 x 66 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o variantu obrazu podle A. Mánesa,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 300 Kč
Oldřich Smutný
Louka u rybníka
Id: 306001
malba/deska, rozměr 37,5 x 40 cm, neznačeno, pozůstalostní razítka na zadní straně, olištováno, drobně poškozená malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč