Čas na serveru 05:18:38

Aukce LXXIV./2021

Kristian Kodet - Pohádková bytost

Kristian Kodet
Pohádková bytost

Id: 305903

olej/papír, rozměr 60 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

40 000

Detail

Účastníci: 18

Boris Jirků - Harmonie rána

Boris Jirků
Harmonie rána

Id: 307905

olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, rozměr celého objektu 57 x 72,5 cm

Vyvolávací cena:

38 450

Detail

Příhozy: 48

Karel Hodr - Od Bodamského jezera

Karel Hodr
Od Bodamského jezera

Id: 306201

olej/karton, rozměr 30 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v mabě

Vyvolávací cena:

37 300

Detail

Příhozy: 67

Igor Kitzberger - Paganini

Igor Kitzberger
Paganini

Id: 305401

bronzová plastika na dřevěném podstavci, celková výška 45 cm, značeno na hlavě sochy, drobné oděrky na podstavci

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Bert Stern - Marilyne Monroe  - Last sitting I.

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting I.

Id: 309101

fotografie, rozměr ve výřezu 54 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno UV-sklem , rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 51

Jan Saudek - Markéta

Markéta

Id: 311504

fotografie/papír, rozměr fotografie 29,5 x 38 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 900

Detail

Příhozy: 48

Kája Saudek - Jak jsme začínali

Kája Saudek
Jak jsme začínali

Id: 308103

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

36 001

Detail

Příhozy: 50

Vlastimil Zábranský - Bez názvu

Vlastimil Zábranský
Bez názvu

Id: 305902

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Augustin Satra - Vlčí máky

Augustin Satra
Vlčí máky

Id: 305301

olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, značeno vlevo dole, datováno 1901, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

36 000

Detail

Gustav  Porš - Podzim u cesty

Gustav Porš
Podzim u cesty

Id: 310205

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Robert Jiran - V houpací síti

Robert Jiran
V houpací síti

Id: 306501

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 64

Ota Janeček - Trávy

Trávy

Id: 305807

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně katalogové číslo

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 307301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 56

  Autor neurčen - Chodec

Chodec

Id: 311006

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové sochy 80,5 cm, celková výška 84,5 cm, značeno na podstavci, jedná se o novodobý odlitek

Vyvolávací cena:

31 500

Detail

  Neznačeno - Horská krajina

Neznačeno
Horská krajina

Id: 305502

olej/plátno, rozměr 49 x 66 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o variantu obrazu podle A. Mánesa,po

Vyvolávací cena:

31 300

Detail