Čas na serveru 05:36:49

Aukce LXXIV./2021

Artuš Scheiner - Česání

Artuš Scheiner
Česání

Id: 307101

olej/plátno, rozměr 40 x 37 cm, značeno monogramem a nečitelnou datací vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ivana Jurná Lipská - Dostihy

Ivana Jurná Lipská
Dostihy

Id: 308811

pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Hofman - Čertík na louce

Vlastimil Hofman
Čertík na louce

Id: 309608

pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 47 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Thomas Cartier - Rodinka

Thomas Cartier
Rodinka

Id: 310706

mramorová socha, rozměr 26 x 48 cm, značeno na podstavci, drobná poškození

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 308505

ex libris/papír, rozměry ve výřezu 17 x 11,5 cm a 21,5 x 13 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 555

Detail

Josef Písecký (Liška) - Křivoklát

Josef Písecký (Liška)
Křivoklát

Id: 308309

olej/karton, rozměr 47 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, lehký šlinc přes malbu viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Autor neurčen - Snopy

Snopy

Id: 309404

olej/plátno, rozměr 48,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Krajina s rybníkem

Jaroslav Veris (Zamazal)
Krajina s rybníkem

Id: 310301

olej/karton, rozměr 32 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Koníček - Zámek Plumlov

Oldřich Koníček
Zámek Plumlov

Id: 308801

olej/plátno, rozměr 27 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Marvánek - Sedící dívka

Otakar Marvánek
Sedící dívka

Id: 310201

olej/karton, rozměr 32,5 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

František Bohumil Doubek - V kuřáckém salonu

František Bohumil Doubek
V kuřáckém salonu

Id: 310702

kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Alfréd Justitz - Dívky u vody

Alfréd Justitz
Dívky u vody

Id: 310202

kresba/papír, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Biblos

Oldřich Kulhánek
Biblos

Id: 306303

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef Loukota - Děvčátko

Josef Loukota
Děvčátko

Id: 310401

olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Cyril Bouda - Zátiší

Cyril Bouda
Zátiší

Id: 305801

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 700

Detail