Aukce LXXIV./2021
Vlastislav Hofman
Čertík na louce
Id: 309608
pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 47 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 100 Kč
Thomas Cartier
Rodinka
Id: 310706
mramorová socha, rozměr 26 x 48 cm, značeno na podstavci, drobná poškození
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů
Id: 308505
ex libris/papír, rozměry ve výřezu 17 x 11,5 cm a 21,5 x 13 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 555 Kč
Josef Písecký (Liška)
Křivoklát
Id: 308309
olej/karton, rozměr 47 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, lehký šlinc přes malbu viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Snopy
Id: 309404
olej/plátno, rozměr 48,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Krajina s rybníkem
Id: 310301
olej/karton, rozměr 32 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Oldřich Koníček
Zámek Plumlov
Id: 308801
olej/plátno, rozměr 27 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Otakar Marvánek
Sedící dívka
Id: 310201
olej/karton, rozměr 32,5 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
František Bohumil Doubek
V kuřáckém salonu
Id: 310702
kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč
Alfréd Justitz
Dívky u vody
Id: 310202
kresba/papír, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Biblos
Id: 306303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 300 Kč
Josef Loukota
Děvčátko
Id: 310401
olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč
Cyril Bouda
Zátiší
Id: 305801
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 700 Kč
Míla Doleželová
Skupina
Id: 308809
olej/karton, rozměr 33 x 32 cm, neznačeno, drobně poškozeno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč
Karel Hodr
Krajina
Id: 305501
olej/deska, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč