Čas na serveru 22:37:27

Aukce LXXIV./2021

Vincenc Beneš - Letní krajina

Vincenc Beneš
Letní krajina

Id: 311502

olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Františka Dvořáka

Vyvolávací cena:

60 800

Detail

Příhozy: 72

Iva Hüttnerová - Babiččina světnička

Iva Hüttnerová
Babiččina světnička

Id: 311004

olej/plátno, rozměr 46,5 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Účastníci: 22

Otakar Lebeda - Krajina u Lužnice

Otakar Lebeda
Krajina u Lužnice

Id: 307002

olej/karton, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 64

Oldřich Smutný - Červené okno ve zdi

Oldřich Smutný
Červené okno ve zdi

Id: 308304

malba/plátno, rozměr 20 x 30 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 70

Václav Radimský - Tichá zátoka

Václav Radimský
Tichá zátoka

Id: 310704

olej/karton, rozměr 32 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně zvlněný karton, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

58 000

Detail

Robert Jiran - Dostaveníčko

Robert Jiran
Dostaveníčko

Id: 308702

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 67

  Neznačeno - Kubistická hlava

Neznačeno
Kubistická hlava

Id: 308806

malba/překližka, rozměr 42 x 33,5 cm, nečitelný štítek na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 75

Vilém Kocych - Mordý eruptivní terč s červeným pozadím

Vilém Kocych
Mordý eruptivní terč s červeným pozadím

Id: 309401

olej/plátno, rozměr 105 x 79 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

55 300

Detail

Příhozy: 64

Kája Saudek - Komiks I.

Kája Saudek
Komiks I.

Id: 308101

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Richard Fremund - Zátiší

Richard Fremund
Zátiší

Id: 308401

olej/karton, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně jakési ev. číslo 8027, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek Mgr. V. Čihákové Noshiro PhD.

Vyvolávací cena:
4 800

55 000

Detail

Příhozy: 57

František Ringo Čech - Mírová smlouva s Covidem - 19

František Ringo Čech
Mírová smlouva s Covidem - 19

Id: 309301

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Gustav  Porš - Zimní jinovatka

Gustav Porš
Zimní jinovatka

Id: 309405

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 63

Ota Janeček - Ptáček pod šípkovým keřem

Ptáček pod šípkovým keřem

Id: 302601

kombinovaná technika/pastel/akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně katalogové číslo

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Jaroslav Klápště - Červený dům

Jaroslav Klápště
Červený dům

Id: 305701

olej/sololit, rozměr 32,5 x 46,2 cm, značeno ve spodní části, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 61

Iva Hüttnerová - Svatební cesta

Iva Hüttnerová
Svatební cesta

Id: 311005

olej/sololit, rozměr oválu 29,5 x 39,5 cm, značeno uprostřed dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

52 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 56