Aukce LXXIV./2021
Vincenc Beneš
Letní krajina
Id: 311502
olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Františka Dvořáka
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
60 800 Kč
Příhozy: 72
Iva Hüttnerová
Babiččina světnička
Id: 311004
olej/plátno, rozměr 46,5 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
60 000 Kč
Účastníci: 22
Oldřich Smutný
Červené okno ve zdi
Id: 308304
malba/plátno, rozměr 20 x 30 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 70
Václav Radimský
Tichá zátoka
Id: 310704
olej/karton, rozměr 32 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně zvlněný karton, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
58 000 Kč
Robert Jiran
Dostaveníčko
Id: 308702
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 67
Neznačeno
Kubistická hlava
Id: 308806
malba/překližka, rozměr 42 x 33,5 cm, nečitelný štítek na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 75
Vilém Kocych
Mordý eruptivní terč s červeným pozadím
Id: 309401
olej/plátno, rozměr 105 x 79 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
55 300 Kč
Příhozy: 64
Kája Saudek
Komiks I.
Id: 308101
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Richard Fremund
Zátiší
Id: 308401
olej/karton, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně jakési ev. číslo 8027, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek Mgr. V. Čihákové Noshiro PhD.
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 57
František Ringo Čech
Mírová smlouva s Covidem - 19
Id: 309301
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Gustav Porš
Zimní jinovatka
Id: 309405
olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 63
Ptáček pod šípkovým keřem
Id: 302601
kombinovaná technika/pastel/akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně katalogové číslo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Jaroslav Klápště
Červený dům
Id: 305701
olej/sololit, rozměr 32,5 x 46,2 cm, značeno ve spodní části, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 61
Iva Hüttnerová
Svatební cesta
Id: 311005
olej/sololit, rozměr oválu 29,5 x 39,5 cm, značeno uprostřed dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 56
Josef Velčovský
Město
Id: 308504
olej/plátno, rozměr malby 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
50 000 Kč