Čas na serveru 05:28:29

Aukce LXXIV./2021

Míla Doleželová - Skupina

Míla Doleželová
Skupina

Id: 308809

olej/karton, rozměr 33 x 32 cm, neznačeno, drobně poškozeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Karel Hodr - Krajina

Karel Hodr
Krajina

Id: 305501

olej/deska, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Lev Šimák - Na jezu

Lev Šimák
Na jezu

Id: 308305

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František Kaláb - V objetí

František Kaláb
V objetí

Id: 308307

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Stibral - Partie u rybníka

Jiří Stibral
Partie u rybníka

Id: 308807

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 308808

olej/plátno, rozměr 27,5 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

Vladimír Plachý - Václavské náměstí

Vladimír Plachý
Václavské náměstí

Id: 306102

olej/karton, rozměr 19 x 23 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

W. Barth - Anglické derby

W. Barth
Anglické derby

Id: 308814

světlotisková reprodukce/karton/pravděpodobně domalována, rozměr ve výřezu 56 x 81 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Josef Drha - Krajina u Komárova

Josef Drha
Krajina u Komárova

Id: 308816

olej/karton, rozměr 15,5 x 42 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

František Vojáček - Dívka s motyčkou

František Vojáček
Dívka s motyčkou

Id: 307806

kresba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, ve spodní části nastavena pasparta

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Oldřich Smutný - Zahrada

Oldřich Smutný
Zahrada

Id: 308301

lept/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Endre  Nemes - Abstrakce III.

Endre Nemes
Abstrakce III.

Id: 304804

barevná litografie/papír, rozměr listu 51 x 72 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Zátiší se džbánem

Zátiší se džbánem

Id: 308819

olej/dřevěná deska, rozměr 15 x 21 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

900

Detail