Aukce LXXIV./2021
Lev Šimák
Na jezu
Id: 308305
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
František Kaláb
V objetí
Id: 308307
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Jiří Stibral
Partie u rybníka
Id: 308807
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 000 Kč
Zátiší
Id: 308808
olej/plátno, rozměr 27,5 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč
Vladimír Plachý
Václavské náměstí
Id: 306102
olej/karton, rozměr 19 x 23 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč
W. Barth
Anglické derby
Id: 308814
světlotisková reprodukce/karton/pravděpodobně domalována, rozměr ve výřezu 56 x 81 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Josef Drha
Krajina u Komárova
Id: 308816
olej/karton, rozměr 15,5 x 42 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč
František Vojáček
Dívka s motyčkou
Id: 307806
kresba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, ve spodní části nastavena pasparta
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Oldřich Smutný
Zahrada
Id: 308301
lept/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Endre Nemes
Abstrakce III.
Id: 304804
barevná litografie/papír, rozměr listu 51 x 72 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Zátiší se džbánem
Id: 308819
olej/dřevěná deska, rozměr 15 x 21 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč