Čas na serveru 14:59:11

Aukce LXXIV./2021

Jan Rapin - Serenáda

Jan Rapin
Serenáda

Id: 311101

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Zdeněk Rykr - Malíř

Zdeněk Rykr
Malíř

Id: 307107

akvarel/papír, rozměr 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 800

Detail

František Kupka - Bez názvu

František Kupka
Bez názvu

Id: 309002

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 11 cm, značeno monogramem v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Requiem für Lidice

Oldřich Kulhánek
Requiem für Lidice

Id: 305804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

Ota Janeček - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 308704

linoryt/papír, rozměr tisku 28 x 44 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá krajina

Otakar Hůrka
Rozkvetlá krajina

Id: 307804

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan  Bauch - Aiac odnáší mrtvolu Achillea

Jan Bauch
Aiac odnáší mrtvolu Achillea

Id: 309801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 45,5 cm , popsáno, datováno a značeno vlevo dole velmi nečitelně, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan Rapin - Perlička

Jan Rapin
Perlička

Id: 311102

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:
4 800

11 000

Detail

Illem Franz Georg - Horská řeka

Illem Franz Georg
Horská řeka

Id: 310003

olej/dřevo, rozměr 53 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Requiem für Vietnam

Oldřich Kulhánek
Requiem für Vietnam

Id: 305805

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Karel Boháček - Les

Karel Boháček
Les

Id: 307102

pastel/papír, rozměr 35 x 44 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

10 000

Detail

Alexej Vasiljevič Hanzen - Skalnaté pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Skalnaté pobřeží

Id: 310703

olej/deska, rozměr 11 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Emma Srncová - Koncert

Emma Srncová
Koncert

Id: 308001

litografie/papír, rozměr listu 77 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Účastníci: 19

Josef Jíra - Píseň Písní

Josef Jíra
Píseň Písní

Id: 308312

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 51

Antonín Häusler - Ležící žena s havranem

Antonín Häusler
Ležící žena s havranem

Id: 309403

perokresba papír, rozměr kresby 20 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

9 000

Detail