Aukce LXXIV./2021
Jan Rapin
Serenáda
Id: 311101
olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Zdeněk Rykr
Malíř
Id: 307107
akvarel/papír, rozměr 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 800 Kč
František Kupka
Bez názvu
Id: 309002
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 11 cm, značeno monogramem v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 600 Kč
Oldřich Kulhánek
Requiem für Lidice
Id: 305804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč
Dívčí akt
Id: 308704
linoryt/papír, rozměr tisku 28 x 44 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč
Otakar Hůrka
Rozkvetlá krajina
Id: 307804
olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Jan Bauch
Aiac odnáší mrtvolu Achillea
Id: 309801
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 45,5 cm , popsáno, datováno a značeno vlevo dole velmi nečitelně, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Jan Rapin
Perlička
Id: 311102
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
11 000 Kč
Illem Franz Georg
Horská řeka
Id: 310003
olej/dřevo, rozměr 53 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Requiem für Vietnam
Id: 305805
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Karel Boháček
Les
Id: 307102
pastel/papír, rozměr 35 x 44 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 000 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
Skalnaté pobřeží
Id: 310703
olej/deska, rozměr 11 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Emma Srncová
Koncert
Id: 308001
litografie/papír, rozměr listu 77 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Účastníci: 19
Josef Jíra
Píseň Písní
Id: 308312
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 51
Antonín Häusler
Ležící žena s havranem
Id: 309403
perokresba papír, rozměr kresby 20 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč