Čas na serveru 22:16:33

Aukce LXXIV./2021

Vincent Hložník - Abstraktní skupina

Vincent Hložník
Abstraktní skupina

Id: 309902

olej/karton, rozměr 71 x 97 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

126 000

Detail

Příhozy: 95

Josef Jíra - Pod Malou Skálou

Josef Jíra
Pod Malou Skálou

Id: 311401

olej/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno a datováno 61 vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

115 600

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 115

Jan  Zrzavý - Benátské zátiší

Benátské zátiší

Id: 309406

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 72

Stanislav Feikl - Karlův most

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 309501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 110

Alois Bubák - Alpská krajina s jezerem

Alois Bubák
Alpská krajina s jezerem

Id: 310204

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, v malbě drobná poškození, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

96 000

Detail

František  Tichý - Krajina

František Tichý
Krajina

Id: 307106

olej/plátno, rozměr 27 x 28 cm, značeno s datací 27 vpravo dole, ve spodní části věnování k Vánocům, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Robert Jiran - Hra barev

Robert Jiran
Hra barev

Id: 306601

olej/plátno, rozměr (větší) 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

89 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 94

František Kaván - Letní krajina

František Kaván
Letní krajina

Id: 307201

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, popsáno, dekorativně rámováno, mírně prohnutá lepenka, oděrky na rámu, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

88 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 99

Ota Janeček - Všechny barvy podzimu

Všechny barvy podzimu

Id: 309601

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 57 x 41 cm, popsáno a značeno vpravo dole, věnování včetně datace na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Příhozy: 75

Gustav  Porš - Podzimní řeka

Gustav Porš
Podzimní řeka

Id: 310002

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Příhozy: 73

Kristian Kodet - Z ateliéru

Kristian Kodet
Z ateliéru

Id: 305904

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Julius Mařák - Lesní partie

Julius Mařák
Lesní partie

Id: 310701

olej/mírně zvlněná lepenka, rozměr 21 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

74 000

Detail

Olbram Zoubek - Dobré jitro

Dobré jitro

Id: 308314

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 15,5 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2000, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 76

Robert Jiran - Na plovárně

Robert Jiran
Na plovárně

Id: 308703

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 69

Jan Kaláb - Mini Originál

Jan Kaláb
Mini Originál

Id: 310902

akryl/plátno, rozměr cca 30 x 45 x 4 cm, značeno na zadní straně, jedná se o číslo 3 ze série 78, přiložen certifikát originality podepsaný autorem

Vyvolávací cena:
14 000

72 000

Detail

Příhozy: 66