Aukce LXXIV./2021
Vincent Hložník
Abstraktní skupina
Id: 309902
olej/karton, rozměr 71 x 97 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
126 000 Kč
Příhozy: 95
Josef Jíra
Pod Malou Skálou
Id: 311401
olej/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno a datováno 61 vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 600 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 115
Benátské zátiší
Id: 309406
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 72
Stanislav Feikl
Karlův most
Id: 309501
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 110
Alois Bubák
Alpská krajina s jezerem
Id: 310204
olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, v malbě drobná poškození, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
96 000 Kč
František Tichý
Krajina
Id: 307106
olej/plátno, rozměr 27 x 28 cm, značeno s datací 27 vpravo dole, ve spodní části věnování k Vánocům, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
90 000 Kč
Robert Jiran
Hra barev
Id: 306601
olej/plátno, rozměr (větší) 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
89 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 94
František Kaván
Letní krajina
Id: 307201
olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, popsáno, dekorativně rámováno, mírně prohnutá lepenka, oděrky na rámu, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
88 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 99
Všechny barvy podzimu
Id: 309601
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 57 x 41 cm, popsáno a značeno vpravo dole, věnování včetně datace na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 75
Gustav Porš
Podzimní řeka
Id: 310002
olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 73
Kristian Kodet
Z ateliéru
Id: 305904
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
80 000 Kč
Julius Mařák
Lesní partie
Id: 310701
olej/mírně zvlněná lepenka, rozměr 21 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
74 000 Kč
Dobré jitro
Id: 308314
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 15,5 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2000, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
73 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 76
Robert Jiran
Na plovárně
Id: 308703
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
72 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69
Jan Kaláb
Mini Originál
Id: 310902
akryl/plátno, rozměr cca 30 x 45 x 4 cm, značeno na zadní straně, jedná se o číslo 3 ze série 78, přiložen certifikát originality podepsaný autorem
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 66