Čas na serveru 21:39:15

Aukce LXXIV./2021

Josef Velčovský - Město

Josef Velčovský
Město

Id: 308504

olej/plátno, rozměr malby 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Zdeněk Burian - Květinové zátiší

Zdeněk Burian
Květinové zátiší

Id: 305003

olej/překližka, rozměr 31,5 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně popis od J. Holuba (významného burianologa), na zadní straně též pozůstalostní razítko, jedná se o autorskou přemalbu původního obrazu, rámováno

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Pasta  Oner - Tupac

Pasta Oner
Tupac

Id: 305901

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

František Ringo Čech - Sv. Vít

František Ringo Čech
Sv. Vít

Id: 309302

olej/houslový lub, značeno a datováno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 65

Robert Jiran - Dívka a kůň

Robert Jiran
Dívka a kůň

Id: 308701

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

48 100

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 78

Marko Čermák - Parta od řeky

Marko Čermák
Parta od řeky

Id: 308201

kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

47 400

Detail

Příhozy: 54

Kája Saudek - Supermoto

Kája Saudek
Supermoto

Id: 308102

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, neznačeno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Oldřich Smutný - Dům pod stromem

Oldřich Smutný
Dům pod stromem

Id: 308502

olej/sololit, rozměr 50 x 65 cm, neznačeno, pozůstalostní razítko na zadní straně, autorsky popsáno na zadní straně s datací, autorské olištování

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 56

Kája Saudek - Příslušník motocyklista

Kája Saudek
Příslušník motocyklista

Id: 308104

Vyvolávací cena:

43 250

Detail

Robert Jiran - Dívka s pohárem

Robert Jiran
Dívka s pohárem

Id: 304401

Vyvolávací cena:

43 230

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 80

Gustav  Porš - Zimní usedlost

Gustav Porš
Zimní usedlost

Id: 310001

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 51

Alois Kalvoda - Před chaloupkou

Alois Kalvoda
Před chaloupkou

Id: 307802

olej/plátno, rozměr 68 x 52 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52

Jiří Anderle - Elita

Elita

Id: 309702

lept v kombinaci s fotografií/papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Vincenc Beneš - Zátiší s kyticí

Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí

Id: 294202

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 306901

bronzová plastika, rozměr 9 x 10 cm, značeno monogramem na podstavci, katalogové číslo 9615 na spodní části, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

40 001

Detail