Čas na serveru 01:33:04

Aukce LXXIV./2021

Oldřich Blažíček - Okouni

Oldřich Blažíček
Okouni

Id: 307702

olej/karton, rozměr 35 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Josef  Svoboda - Rybáři v příboji

Josef Svoboda
Rybáři v příboji

Id: 309802

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, odborně čištěno, mírně nesedí v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:
9 000

31 000

Detail

Jan Saudek - Rejoice

Rejoice

Id: 311503

fotografie/papír, rozměr fotografie 37 x 28,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 900

Detail

Lutobor Hlavsa - Žena v klobouku

Lutobor Hlavsa
Žena v klobouku

Id: 307402

olej/sololit, rozměr ve výřezu 43,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo uvede v katalogu viz foto

Vyvolávací cena:

30 100

Detail

Jan Rapin - Pijan

Jan Rapin
Pijan

Id: 305603

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

30 002

Detail

Příhozy: 54

Andy Warhol - The New Spirit

Andy Warhol
The New Spirit

Id: 302802

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 21/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Josef Čapek - Kompenzace

Josef Čapek
Kompenzace

Id: 305201

tuž/retuše bělobou/papír, rozměr 31,5 x 21,5 cm, neznačeno, rok vzniku 1926, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové a odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Ludvík Kuba - Léto u řeky

Ludvík Kuba
Léto u řeky

Id: 308308

olej/karton, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Otakar Nejedlý - Strom u cesty

Otakar Nejedlý
Strom u cesty

Id: 308805

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

  Autor neurčen - Čínská pagoda

Čínská pagoda

Id: 305302

plastika z růženínu na dřevěném podstavci, celková výška 39 cm, lokálně oděrky, cca 19. stol., možná i starší

Vyvolávací cena:

29 001

Detail

Robert Jiran - Černé perly

Robert Jiran
Černé perly

Id: 307601

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámová

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 306802

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na rámu drobné poškození

Vyvolávací cena:
1 800

28 000

Detail

Alois Kohout - Rybářské bárky v přístavu

Alois Kohout
Rybářské bárky v přístavu

Id: 308810

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

28 000

Detail

Vlastislav Hofman - Malý čertík

Vlastislav Hofman
Malý čertík

Id: 309607

kombinovaná technika/akvarel/pastel/lepenka, rozměr 61 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

28 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Cestou z vesnice

Vojtěch Sedláček
Cestou z vesnice

Id: 311001

tempera/papír, rozměr 45 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail