Čas na serveru 15:15:32

Aukce LXXIV./2021

Vladimír Komárek - Dvě holubice

Vladimír Komárek
Dvě holubice

Id: 311104

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 74

František Ringo Čech - Budoucnost EU

František Ringo Čech
Budoucnost EU

Id: 305001

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo nahoře s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 60

František Gross - Město strojů

František Gross
Město strojů

Id: 309903

malba/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 59

Josef Velčovský - Jarní golf

Josef Velčovský
Jarní golf

Id: 311203

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 71

Olbram Zoubek - Hynku!

Hynku!

Id: 308315

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 83

František Líbal - Barevný podzim

František Líbal
Barevný podzim

Id: 310801

olej/plátno, rozměr 115 x 122 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

68 000

Detail

Příhozy: 70

Kristian Kodet - Námluvy

Kristian Kodet
Námluvy

Id: 306902

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 20 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu

Vyvolávací cena:
4 800

67 000

Detail

Příhozy: 57

Josef Liesler - Dívčí akt

Josef Liesler
Dívčí akt

Id: 308804

olej/překližka, rozměr 48 x 22 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Příhozy: 84

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 308815

patinovaná bronzová plastika, výška bronzového odlitku 37,5 cm, značeno na soše, celková výška s dřevěným podstavcem 41 cm, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:

66 100

Detail

Příhozy: 56

Vladimír Komárek - Pocta Kubínovi

Vladimír Komárek
Pocta Kubínovi

Id: 311103

olej/plátno, rozměr 71 x 100 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 78

Jan Slavíček - Pohled na Pražský hrad

Jan Slavíček
Pohled na Pražský hrad

Id: 307004

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 44,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 77

Jaroslava Solovjevová - Domy v Rue Dragon

Jaroslava Solovjevová
Domy v Rue Dragon

Id: 308318

olej/malířská paleta, rozměr cca 60 x 41 cm, značeno vlevo dole, štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 82

Stanislav Feikl - Kozí ulice v zimě

Stanislav Feikl
Kozí ulice v zimě

Id: 308813

olej/karton, rozměr 73 x 104 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 200

62 000

Detail

Příhozy: 82

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Na mořském břehu

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Na mořském břehu

Id: 307005

olej/plátno, rozměr 41 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 69

A. B. Piepenhagen - Pohled do kraje

A. B. Piepenhagen
Pohled do kraje

Id: 308404

asfalt/lepenka, rozměr 20,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 62