Aukce LXXIV./2021
Vladimír Komárek
Dvě holubice
Id: 311104
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 74
František Ringo Čech
Budoucnost EU
Id: 305001
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo nahoře s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 60
František Gross
Město strojů
Id: 309903
malba/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 59
Josef Velčovský
Jarní golf
Id: 311203
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 71
Hynku!
Id: 308315
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
68 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 83
František Líbal
Barevný podzim
Id: 310801
olej/plátno, rozměr 115 x 122 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 70
Kristian Kodet
Námluvy
Id: 306902
olej/plátno/karton, rozměr 20 x 20 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 57
Josef Liesler
Dívčí akt
Id: 308804
olej/překližka, rozměr 48 x 22 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 84
Emil Filla
Hlava
Id: 308815
patinovaná bronzová plastika, výška bronzového odlitku 37,5 cm, značeno na soše, celková výška s dřevěným podstavcem 41 cm, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 100 Kč
Příhozy: 56
Vladimír Komárek
Pocta Kubínovi
Id: 311103
olej/plátno, rozměr 71 x 100 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 78
Jan Slavíček
Pohled na Pražský hrad
Id: 307004
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 44,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
64 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 77
Jaroslava Solovjevová
Domy v Rue Dragon
Id: 308318
olej/malířská paleta, rozměr cca 60 x 41 cm, značeno vlevo dole, štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
62 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 82
Stanislav Feikl
Kozí ulice v zimě
Id: 308813
olej/karton, rozměr 73 x 104 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 82
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Na mořském břehu
Id: 307005
olej/plátno, rozměr 41 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 69
A. B. Piepenhagen
Pohled do kraje
Id: 308404
asfalt/lepenka, rozměr 20,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 62