Čas na serveru 02:37:52

Aukce LXXIV./2021

Jan  Zrzavý - Lodi v přístavu

Lodi v přístavu

Id: 311507

olej/tempera/plátno/na překližce, rozměr ve výřezu 17,5 x 25,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorské štítky na zadní straně včetně podpisu a datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
18 000

917 000

Detail

Příhozy: 139

Jan  Zrzavý - Piazzeta

Piazzeta

Id: 311506

olej/plátno/nalepené na dřevěné desce, rozměr 18,1 x 28,8 cm, značeno vpravo dole monogramem, na zadní straně na štítku vlastnoruční autorův popis včetně signatury a datace, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

575 500

Detail

Příhozy: 71

Václav Radimský - Na Labi

Václav Radimský
Na Labi

Id: 307006

olej/karton, rozměr 70 x 99 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítka, oděrky na dekorativním rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
50 000

415 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 58

Joža Uprka - Děvče z Vlčnova

Joža Uprka
Děvče z Vlčnova

Id: 310501

olej/dřevěná deska, rozměr 24,5 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
15 000

270 000

Detail

Příhozy: 74

Jan  Zrzavý - Lodi v zálivu

Lodi v zálivu

Id: 311505

pastel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 46,6 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra, pravost konzultována a potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
10 000

250 000

Detail

Příhozy: 59

Josef Jíra - Ukřižovaný

Josef Jíra
Ukřižovaný

Id: 304402

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis a datace, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

219 000

Detail

Miroslav Kostka - Vazba dvou systémů

Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů

Id: 309402

malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

206 000

Detail

Příhozy: 87

František  Tichý - Mnich

František Tichý
Mnich

Id: 308803

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 34 x 27 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení originality od PhDr. Františka Dvořáka z roku 1995, dále výstavní štítek z roku 1963, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

196 000

Detail

Příhozy: 89

Albín Brunovský - Dívka u moře

Albín Brunovský
Dívka u moře

Id: 310302

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 35 cm, neznačeno, autorsky kolorovaný rám s drobnými oděrkami, majitel v roce1983 získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
8 000

185 000

Detail

Příhozy: 126

Jan  Zrzavý - Loretánské náměstí

Loretánské náměstí

Id: 306801

pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, značeno a datováno pod kresbou ve spodní části, list poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

170 000

Detail

Joža Uprka - Pouť u sv. Antoníčka

Joža Uprka
Pouť u sv. Antoníčka

Id: 310101

olej/dřevo, rozměr 28,5 x 50 cm, značeno monogramem vpravo dole a autorským podpisem na zadní straně desky, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Detail

Příhozy: 92

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 308313

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 83

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s květy violky

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 307701

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Vyvolávací cena:

144 444

Detail

Účastníci: 21

Čeněk Pražák - Biokrajina

Čeněk Pražák
Biokrajina

Id: 309904

olej/plátno, rozměr 80 x 69 cm, značeno na zadní straně blindrámu, nerámováno, drobná otlačenina v malbě, jedná se o obraz z druhé poloviny 60. let, stav viz foto

Vyvolávací cena:

138 000

Detail

Příhozy: 96

František Kaván - Krajina se stromem

František Kaván
Krajina se stromem

Id: 307202

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 104