Čas na serveru 13:24:30

Aukce LXXIV./2021

Vlastimil Rada - Stromy u vody

Vlastimil Rada
Stromy u vody

Id: 307902

olej/plátno, rozměr 32 x 47 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na kraji lesa

Na kraji lesa

Id: 307903

olej/dřevěná deska, rozměr 40 x 51,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jaroslav Kříž - Aleluja

Jaroslav Kříž
Aleluja

Id: 308316

akryl/olej/malířská paleta, rozměr cca 41 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Bert Stern - Marilyne Monroe  - Last sitting II..

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting II..

Id: 309102

fotografie, rozměr ve výřezu 53,5 x 50 cm, neznačeno, slepotiskové razítko ve spodní části, fotografie v ploše poškozena viz foto, zaskleno UV-sklem , rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Máška - Paul Cezanne a jeho sny

Jiří Máška
Paul Cezanne a jeho sny

Id: 309201

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Před bouří

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 310102

olej/překližka, rozměr 40 x 52,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Hanuš Schwaiger - Donáška mléka

Hanuš Schwaiger
Donáška mléka

Id: 311201

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr cca 30 x 21,5 cm, značeno autorským monogramem vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko a štítek z vídeňské galerie, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Roubenky u vody

František Cína - Jelínek
Roubenky u vody

Id: 306101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
2 800

7 500

Detail

Míla Doleželová - Muž v křesle

Míla Doleželová
Muž v křesle

Id: 308818

olej/sololit, rozměr 31 x 31 cm, neznačeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Alojz Fellegi - Dívka v kopretinách

Alojz Fellegi
Dívka v kopretinách

Id: 307805

olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 400

Detail

Vlastimil  Beneš - Bez názvu

Vlastimil Beneš
Bez názvu

Id: 306703

kresba/kombinovaná technika s akvarelem/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Antonín Waldhauser  - Ovocné zátiší

Antonín Waldhauser
Ovocné zátiší

Id: 308402

olej/plátno/karton, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, obraz značně znečištěn, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

7 100

Detail

Otakar Hůrka - Staré Labe

Otakar Hůrka
Staré Labe

Id: 310203

olej/deska, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

7 020

Detail

Artuš Scheiner - Česání

Artuš Scheiner
Česání

Id: 307101

olej/plátno, rozměr 40 x 37 cm, značeno monogramem a nečitelnou datací vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ivana Jurná Lipská - Dostihy

Ivana Jurná Lipská
Dostihy

Id: 308811

pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail