Aukce LXXIV./2021
Vlastimil Rada
Stromy u vody
Id: 307902
olej/plátno, rozměr 32 x 47 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Na kraji lesa
Id: 307903
olej/dřevěná deska, rozměr 40 x 51,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 500 Kč
Jaroslav Kříž
Aleluja
Id: 308316
akryl/olej/malířská paleta, rozměr cca 41 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting II..
Id: 309102
fotografie, rozměr ve výřezu 53,5 x 50 cm, neznačeno, slepotiskové razítko ve spodní části, fotografie v ploše poškozena viz foto, zaskleno UV-sklem , rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč
Jiří Máška
Paul Cezanne a jeho sny
Id: 309201
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Viktor Rolín
Před bouří
Id: 310102
olej/překližka, rozměr 40 x 52,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Hanuš Schwaiger
Donáška mléka
Id: 311201
kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr cca 30 x 21,5 cm, značeno autorským monogramem vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko a štítek z vídeňské galerie, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
František Cína - Jelínek
Roubenky u vody
Id: 306101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč
Míla Doleželová
Muž v křesle
Id: 308818
olej/sololit, rozměr 31 x 31 cm, neznačeno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Alojz Fellegi
Dívka v kopretinách
Id: 307805
olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 400 Kč
Vlastimil Beneš
Bez názvu
Id: 306703
kresba/kombinovaná technika s akvarelem/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 100 Kč
Antonín Waldhauser
Ovocné zátiší
Id: 308402
olej/plátno/karton, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, obraz značně znečištěn, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 100 Kč
Otakar Hůrka
Staré Labe
Id: 310203
olej/deska, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 020 Kč
Artuš Scheiner
Česání
Id: 307101
olej/plátno, rozměr 40 x 37 cm, značeno monogramem a nečitelnou datací vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Ivana Jurná Lipská
Dostihy
Id: 308811
pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč