Čas na serveru 05:57:15

Aukce LXXIV./2021

Vojtěch  Sedláček - Podzim

Vojtěch Sedláček
Podzim

Id: 311002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 50

Alois Kohout - V přístavu

Alois Kohout
V přístavu

Id: 307302

olej/překližka, rozměr 55 x 49 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Olbram Zoubek - Oblak

Oblak

Id: 308501

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 44 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno v kazetě, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

August Lang - Cesta k horské chatě

August Lang
Cesta k horské chatě

Id: 310005

olej/deska, rozměr 46 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josef Mathauser - Příjezd panovníka

Josef Mathauser
Příjezd panovníka

Id: 306401

olej/plátno, rozměr 34 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jiří Procházka - Přístav

Jiří Procházka
Přístav

Id: 306701

olej/plátno, rozměr 43 x 97 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jan Rapin - Třešnička

Jan Rapin
Třešnička

Id: 305601

olej/plátno, rozměr 57 x 86 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Oldřich Smutný - Drahonice

Oldřich Smutný
Drahonice

Id: 308302

malba/pláto, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, značeno též na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Emil Filla - Zátiší s mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s mandolínou a klarinetem

Id: 308503

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Karel Holan - Na kraji města

Karel Holan
Na kraji města

Id: 309604

olej/deska, rozměr 23 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 305909

patinovaný bronz/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce 21,5 cm, výška podstavce 4 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaro Procházka - Zimní Praha

Jaro Procházka
Zimní Praha

Id: 305905

olej/plátno, rozměr 39 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Requiem za Hirošimu

Oldřich Kulhánek
Requiem za Hirošimu

Id: 305802

litografie/papír, rozměr listu 63 x 45 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Requiem for Auschwitz

Oldřich Kulhánek
Requiem for Auschwitz

Id: 305803

litografie/papír, rozměr listu 63 x 44,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

František  Hořava - Dívčí akt

František Hořava
Dívčí akt

Id: 305808

patinovaná bronzová plastika, celková výška 24 cm, výška podstavce 35, cm, značeno a datováno ve spodní části sochy, původní starý odlitek, lehce uvolněný podstavec

Vyvolávací cena:

12 500

Detail