Aukce LXXIV./2021
Jiří Kolář
Maska a klíč
Id: 306202
reliéf vytvořený pro Rosenthal, 1986, rozměr 38 x 38 cm, limitovaná edice 282/1000, značeno v tisku na přední straně objektu i na zadní straně, na zadní straně štítek, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 700 Kč
Jákob
Id: 305907
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno v kazetě, stav viz foto, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Ptáček
Id: 305908
bronzová plastika, rozměr 6,5 x 5 cm, značeno na podstavci, katalogové číslo 9566 uvnitř podstavce
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Jan Rapin
Šedé Křesílko
Id: 305602
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 49
Zvěstování
Id: 308002
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 37 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 48
František Emler
Masopust
Id: 308403
olej/tenká lepenka, rozměr cca 23 x 26 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 72
Jaroslav Panuška
Na louce pod lesem
Id: 307901
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Palma
Id: 308310
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, v levé části zahnědlý papír, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 66
František Tavík Šimon
Z Paříže
Id: 308317
barevná litografie/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno a datováno vpravo dole, s věnováním, vlevo dole značka s číslováním, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 61
Josef Ullmann
Roubenky
Id: 309603
pastel/papír, rozměr 25 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 57
Pasta Oner
Success
Id: 310901
serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, na zadní straně autorská pečeť, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Jaroslav Panuška
Kaplička na kopci
Id: 307001
olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený levý spodní roh, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Parabola č. 3
Id: 308602
litografie/papír, rozměr 94 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
František Kupka
Grafika pro Galerii Povolovsky
Id: 309001
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, značeno monogramem v tisku , vpravo dole číslování v tisku a popis tiskaře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Václav Malý
Zimní nálada
Id: 310705
olej/tenká lepenka, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
22 500 Kč