Čas na serveru 01:00:51

Aukce LXXIV./2021

Jiří Kolář - Maska a klíč

Jiří Kolář
Maska a klíč

Id: 306202

reliéf vytvořený pro Rosenthal, 1986, rozměr 38 x 38 cm, limitovaná edice 282/1000, značeno v tisku na přední straně objektu i na zadní straně, na zadní straně štítek, stav viz foto

Vyvolávací cena:

27 700

Detail

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 305907

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno v kazetě, stav viz foto, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 305908

bronzová plastika, rozměr 6,5 x 5 cm, značeno na podstavci, katalogové číslo 9566 uvnitř podstavce

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan Rapin - Šedé Křesílko

Jan Rapin
Šedé Křesílko

Id: 305602

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 308002

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 37 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 48

František Emler - Masopust

František Emler
Masopust

Id: 308403

olej/tenká lepenka, rozměr cca 23 x 26 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

26 000

Detail

Příhozy: 72

Jaroslav Panuška - Na louce pod lesem

Jaroslav Panuška
Na louce pod lesem

Id: 307901

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan  Zrzavý - Palma

Palma

Id: 308310

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, v levé části zahnědlý papír, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 66

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 308317

barevná litografie/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno a datováno vpravo dole, s věnováním, vlevo dole značka s číslováním, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 61

Josef Ullmann - Roubenky

Josef Ullmann
Roubenky

Id: 309603

pastel/papír, rozměr 25 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 57

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 310901

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, na zadní straně autorská pečeť, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jaroslav Panuška - Kaplička na kopci

Jaroslav Panuška
Kaplička na kopci

Id: 307001

olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený levý spodní roh, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Parabola č. 3

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 3

Id: 308602

litografie/papír, rozměr 94 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Kupka - Grafika pro Galerii Povolovsky

František Kupka
Grafika pro Galerii Povolovsky

Id: 309001

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, značeno monogramem v tisku , vpravo dole číslování v tisku a popis tiskaře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Václav Malý - Zimní nálada

Václav Malý
Zimní nálada

Id: 310705

olej/tenká lepenka, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

22 500

Detail