Aukce LXXIV./2021
Josef Ženíšek
Dívka s květinou
Id: 307003
olej/plátno, rozměr 36 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Parabola č. 2
Id: 308601
litografie/papír, rozměr 94 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
František Emler
Přístav v Palermu
Id: 310004
tempera/lepenka, rozměr 34 x 99 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 49
Bohuslav Dvořák
Chalupy
Id: 307103
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Dívčí akt
Id: 308812
olej/sololit, rozměr 52 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Bohumír Dvorský
Rozkvetlý strom
Id: 309602
olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 100 Kč
Astronomie
Id: 305906
papírový reliéf, rozměr listu 20,7 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno v kazetě, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 000 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Domek z karet
Id: 311501
olej/karton, rozměr viditelný 18,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 900 Kč
Dívka
Id: 311003
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 600 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 56
Gustav Porš
Z Vysočiny
Id: 307803
olej/plátno, rozměr 68 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 500 Kč
Hra pro 123 osob
Id: 309701
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč
Josef Jambor
Krajina s vesničkou
Id: 308706
akvarel/papír, rozměr 18 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 62
Milenci
Id: 307105
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 20 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 900 Kč
Bez názvu
Id: 305806
litografie/papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 53,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem značně znečištěno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 611 Kč
Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky
Id: 307401
lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 21,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti díla
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč