Čas na serveru 12:08:04

Aukce LXXIV./2021

Josef Ženíšek - Dívka s květinou

Josef Ženíšek
Dívka s květinou

Id: 307003

olej/plátno, rozměr 36 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Parabola č. 2

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 2

Id: 308601

litografie/papír, rozměr 94 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František Emler - Přístav v Palermu

František Emler
Přístav v Palermu

Id: 310004

tempera/lepenka, rozměr 34 x 99 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 49

Bohuslav Dvořák - Chalupy

Bohuslav Dvořák
Chalupy

Id: 307103

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Dívčí akt

Karel Souček (Bor)
Dívčí akt

Id: 308812

olej/sololit, rozměr 52 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Bohumír Dvorský - Rozkvetlý strom

Bohumír Dvorský
Rozkvetlý strom

Id: 309602

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 100

Detail

Olbram Zoubek - Astronomie

Astronomie

Id: 305906

papírový reliéf, rozměr listu 20,7 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno v kazetě, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Domek z karet

Vilém (Willi) Nowak
Domek z karet

Id: 311501

olej/karton, rozměr viditelný 18,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 900

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 311003

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 56

Gustav  Porš - Z Vysočiny

Gustav Porš
Z Vysočiny

Id: 307803

olej/plátno, rozměr 68 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jiří Anderle - Hra pro 123 osob

Hra pro 123 osob

Id: 309701

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Josef Jambor - Krajina s vesničkou

Josef Jambor
Krajina s vesničkou

Id: 308706

akvarel/papír, rozměr 18 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 62

Václav Špála - Milenci

Milenci

Id: 307105

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 20 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

18 900

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 305806

litografie/papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 53,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem značně znečištěno

Vyvolávací cena:

18 611

Detail

Oldřich Kulhánek - Erotické hrátky

Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky

Id: 307401

lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 21,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti díla

Vyvolávací cena:

18 500

Detail