Aukce LXXXIII./2022
Marko Čermák
Stezka
Id: 363601
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 39,2 x 29,3 cm, značeno a popsáno ve spodní části, jedná se o návrh obálky 21-22 k časopisu Stezka, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 044 Kč
František Kupka
Příběhy Černé a Bílé 2
Id: 356802
dřevoryt/papír, rozměr listu cca 38 x 27 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Jan Rapin
Kuřák
Id: 365101
olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Ruka
Id: 360601
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 700 Kč
Václav Březina
Březová alej
Id: 361101
olej/karton, rozměr 34 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Zátiší
Id: 362003
olej/dřevěná deska, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 500 Kč
Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 365801
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Jaroslav Grus
Na trempu
Id: 365004
olej/karton, rozměr 65 x 57 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, jedná se o velmi ranou práci
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Křik
Id: 365803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 000 Kč
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 368701
bronzová plastika na onexovém podstavci, drobné oťukaném, celková výška cca 23,5 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 000 Kč
František Tichý
Pieta
Id: 369903
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 29,8 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Jan Bauch
Klauni
Id: 370203
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou
Id: 364502
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 211,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Karel Bořecký
Železné květy
Id: 365203
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
František Tavík Šimon
Bretanští rybáři
Id: 365910
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč