Čas na serveru 08:30:53

Aukce LXXXIII./2022

Marko Čermák - Stezka

Marko Čermák
Stezka

Id: 363601

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 39,2 x 29,3 cm, značeno a popsáno ve spodní části, jedná se o návrh obálky 21-22 k časopisu Stezka, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 044

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé 2

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé 2

Id: 356802

dřevoryt/papír, rozměr listu cca 38 x 27 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Rapin - Kuřák

Jan Rapin
Kuřák

Id: 365101

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Ruka

Oldřich Kulhánek
Ruka

Id: 360601

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 700

Detail

Václav Březina - Březová alej

Václav Březina
Březová alej

Id: 361101

olej/karton, rozměr 34 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Zátiší

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zátiší

Id: 362003

olej/dřevěná deska, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

15 500

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 365801

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jaroslav Grus - Na trempu

Jaroslav Grus
Na trempu

Id: 365004

olej/karton, rozměr 65 x 57 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, jedná se o velmi ranou práci

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Křik

Oldřich Kulhánek
Křik

Id: 365803

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 368701

bronzová plastika na onexovém podstavci, drobné oťukaném, celková výška cca 23,5 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František  Tichý - Pieta

František Tichý
Pieta

Id: 369903

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 29,8 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jan  Bauch - Klauni

Jan Bauch
Klauni

Id: 370203

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší s kytarou

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 364502

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 211,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Karel Bořecký - Železné květy

Karel Bořecký
Železné květy

Id: 365203

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Tavík Šimon - Bretanští rybáři

František Tavík Šimon
Bretanští rybáři

Id: 365910

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail