Čas na serveru 03:47:56

Aukce LXXXIII./2022

Lutobor Hlavsa - Figury III.

Lutobor Hlavsa
Figury III.

Id: 360504

olej/papír, rozměr ve výřezu 57 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, plexi poškozeno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:

Detail

Lutobor Hlavsa - Figury II.

Lutobor Hlavsa
Figury II.

Id: 360503

olej/papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, plexi poškozeno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jaroslav Vlasák - Období smyslnosti

Jaroslav Vlasák
Období smyslnosti

Id: 364302

malba/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

4 300

Detail

Karel Bořecký - Předeslaný smutek

Karel Bořecký
Předeslaný smutek

Id: 365202

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek a popis

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Otakar Hůrka - Rybáři na Vltavě

Otakar Hůrka
Rybáři na Vltavě

Id: 364602

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, malba značně poškozená viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Dívka v kloboučku

Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku

Id: 369206

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

František Tavík Šimon - Indické dívky

František Tavík Šimon
Indické dívky

Id: 366603

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Dívky na louce

Dívky na louce

Id: 369208

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno nečitelně vpravo dole, v ploše krakelováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jindra Kocourek - Cirkus Čechie

Jindra Kocourek
Cirkus Čechie

Id: 364001

kombinovaná technika/malba/karton, rozměr viditelný 22 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - Zima

Karel Schadt
Zima

Id: 370003

olej/karton, rozměr 51 x 66 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Vzducholoď

Kamil Lhoták
Vzducholoď

Id: 369203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan Skramlík - Portrét šlechtice

Jan Skramlík
Portrét šlechtice

Id: 364701

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 15,5 cm, značeno vpravo nahoře, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

František Dörfl - Abstrakce

František Dörfl
Abstrakce

Id: 364303

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41,5 x 26 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Arnošt Paderlík - Stydlivá

Arnošt Paderlík
Stydlivá

Id: 367507

lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Karel Schauer - Z Vysočiny

Karel Schauer
Z Vysočiny

Id: 366902

olej/karton, rozměr viditelný 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail