Aukce LXXXIII./2022
Lutobor Hlavsa
Figury III.
Id: 360504
olej/papír, rozměr ve výřezu 57 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, plexi poškozeno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 500 Kč
Lutobor Hlavsa
Figury II.
Id: 360503
olej/papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, plexi poškozeno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč
Jaroslav Vlasák
Období smyslnosti
Id: 364302
malba/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
4 300 Kč
Karel Bořecký
Předeslaný smutek
Id: 365202
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek a popis
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Otakar Hůrka
Rybáři na Vltavě
Id: 364602
olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, malba značně poškozená viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku
Id: 369206
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
František Tavík Šimon
Indické dívky
Id: 366603
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Dívky na louce
Id: 369208
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno nečitelně vpravo dole, v ploše krakelováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Jindra Kocourek
Cirkus Čechie
Id: 364001
kombinovaná technika/malba/karton, rozměr viditelný 22 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Karel Schadt
Zima
Id: 370003
olej/karton, rozměr 51 x 66 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Kamil Lhoták
Vzducholoď
Id: 369203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Jan Skramlík
Portrét šlechtice
Id: 364701
olej/dřevo, rozměr 22,5 x 15,5 cm, značeno vpravo nahoře, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
František Dörfl
Abstrakce
Id: 364303
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41,5 x 26 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Arnošt Paderlík
Stydlivá
Id: 367507
lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Karel Schauer
Z Vysočiny
Id: 366902
olej/karton, rozměr viditelný 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč