Čas na serveru 00:11:23

Aukce LXXXIII./2022

Karel Souček (Bor) - V pasáži

Karel Souček (Bor)
V pasáži

Id: 370205

olej/karton, rozměr viditelný 64 x 88 cm, značeno vlevo dole pod rámem (přiložen detail fota), oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Karel Chaba  - Brána 94 někam

Karel Chaba
Brána 94 někam

Id: 366401

olej/plátno/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, značeno vlevo nahoře, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Ota Bubeníček - Vesnická stavení

Ota Bubeníček
Vesnická stavení

Id: 368602

olej/karton, rozměr viditelný 32 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František Janula - Duny

František Janula
Duny

Id: 369901

koláž/kombinovaná technika/sololit, rozměr 92 x 132 cm, značeno vlevo dole, datováno, původní lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Kristofori - Symfonie

Jan Kristofori
Symfonie

Id: 370502

strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Kristian Kodet - Postava

Kristian Kodet
Postava

Id: 371601

olej/plátno/karton, rozměr malby 20 x 15,5 cm, značeno a datováno 80 vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vzácná raná práce

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Antonín Hudeček - Lesní krajina s domy u potoka

Antonín Hudeček
Lesní krajina s domy u potoka

Id: 364402

olej/plátno, rozměr 59,5 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na francouzském rámu, přiložen písemný soudně znalecký posudek PhDr. Luďka Jiráska, CSc.

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Saudek - The Waterpipe

The Waterpipe

Id: 365905

fotografie, rozměr 31 x 33,9 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Pasta  Oner - Tell me all about

Pasta Oner
Tell me all about

Id: 368102

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlé pole

Rozkvetlé pole

Id: 369105

olej/lepenka, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno 10 vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 62

Petr Modlitba - Jediný syn

Petr Modlitba
Jediný syn

Id: 363604

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 49 x 30,8 cm, značeno a popsáno ve spodní části včetně autorova razítka, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Rapin - Cecílie

Jan Rapin
Cecílie

Id: 365102

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Bouřlivé ráno - Scirocco

Jan Bohumil Pospíšil
Bouřlivé ráno - Scirocco

Id: 365502

olej/plátno/lepenka, rozměr cca 20,3 x 36,6 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, popis a výstavní razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 50

Pasta  Oner - I´m afraid (modrá)

Pasta Oner
I´m afraid (modrá)

Id: 368103

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jiří Mocek - Očekávání

Jiří Mocek
Očekávání

Id: 371301

olej/plátno, rozměr 37 x 30 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail