Aukce LXXXIII./2022
Karel Souček (Bor)
V pasáži
Id: 370205
olej/karton, rozměr viditelný 64 x 88 cm, značeno vlevo dole pod rámem (přiložen detail fota), oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 000 Kč
Karel Chaba
Brána 94 někam
Id: 366401
olej/plátno/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, značeno vlevo nahoře, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč
Ota Bubeníček
Vesnická stavení
Id: 368602
olej/karton, rozměr viditelný 32 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
František Janula
Duny
Id: 369901
koláž/kombinovaná technika/sololit, rozměr 92 x 132 cm, značeno vlevo dole, datováno, původní lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Jan Kristofori
Symfonie
Id: 370502
strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Kristian Kodet
Postava
Id: 371601
olej/plátno/karton, rozměr malby 20 x 15,5 cm, značeno a datováno 80 vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vzácná raná práce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Antonín Hudeček
Lesní krajina s domy u potoka
Id: 364402
olej/plátno, rozměr 59,5 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na francouzském rámu, přiložen písemný soudně znalecký posudek PhDr. Luďka Jiráska, CSc.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
21 000 Kč
The Waterpipe
Id: 365905
fotografie, rozměr 31 x 33,9 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč
Pasta Oner
Tell me all about
Id: 368102
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Rozkvetlé pole
Id: 369105
olej/lepenka, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno 10 vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 62
Petr Modlitba
Jediný syn
Id: 363604
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 49 x 30,8 cm, značeno a popsáno ve spodní části včetně autorova razítka, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Jan Rapin
Cecílie
Id: 365102
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Bouřlivé ráno - Scirocco
Id: 365502
olej/plátno/lepenka, rozměr cca 20,3 x 36,6 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, popis a výstavní razítko na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 50
Pasta Oner
I´m afraid (modrá)
Id: 368103
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Jiří Mocek
Očekávání
Id: 371301
olej/plátno, rozměr 37 x 30 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč