Čas na serveru 12:26:11

Aukce LXXXIII./2022

Pasta  Oner - For Those Who Came From Nothing

Pasta Oner
For Those Who Came From Nothing

Id: 359001

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Dvě tváře

Oldřich Kulhánek
Dvě tváře

Id: 360602

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Marko Čermák - U nástěnky

Marko Čermák
U nástěnky

Id: 363603

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 12,2 x 18,4 cm, značeno uprostřed dole, originalita potvrzena autorem na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Léto

Vojtěch Sedláček
Léto

Id: 363801

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 58 x 86 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Emil Filla - Zátiší s mísou ovoce a mandolínou

Emil Filla
Zátiší s mísou ovoce a mandolínou

Id: 364503

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Gustav Macoun - Jihočeská usedlost

Gustav Macoun
Jihočeská usedlost

Id: 366301

olej/karton, rozměr 45,5 x 56 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Bert Stern - Marylin Monroe - Last siting III.

Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting III.

Id: 367803

fotografie, rozměr ve výřezu 50,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vít Skála - Podzim

Vít Skála
Podzim

Id: 369201

olej/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole,zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František  Tichý - Cirkus

František Tichý
Cirkus

Id: 369902

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 6 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Pavel Pardy - Poutník u stromu

Pavel Pardy
Poutník u stromu

Id: 370001

malba/deska, rozměr 27 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Rapin - Dívka s perlou

Jan Rapin
Dívka s perlou

Id: 369705

olej/plátno, rozměr 31 x 21 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

10 009

Detail

František  Hudeček - Večernice

František Hudeček
Večernice

Id: 368006

kombinovaná technika/tuš/uhel/papír, rozměr listu 29,8 x 21,2 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Max Švabinský - Pieta - střední

Max Švabinský
Pieta - střední

Id: 369302

lept/papír, rozměr ve výřezu 44,8 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Bedřich Piskač - Zátiší s dýmkou

Bedřich Piskač
Zátiší s dýmkou

Id: 364401

olej/karton, rozměr 13 x 15,5 cm, neznačeno, na zadní straně pravděpodobně výstavní razítka a datace, oděrky na původní adjustaci, přiložen písemný soudně znalecký posudek PhDr. Luďka Jiráska, CSc.

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Pouliční prodavač sošek

František Tavík Šimon
Pouliční prodavač sošek

Id: 366602

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail