Aukce LXXXIII./2022
Pasta Oner
For Those Who Came From Nothing
Id: 359001
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Dvě tváře
Id: 360602
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Marko Čermák
U nástěnky
Id: 363603
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 12,2 x 18,4 cm, značeno uprostřed dole, originalita potvrzena autorem na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Vojtěch Sedláček
Léto
Id: 363801
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 58 x 86 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Emil Filla
Zátiší s mísou ovoce a mandolínou
Id: 364503
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Gustav Macoun
Jihočeská usedlost
Id: 366301
olej/karton, rozměr 45,5 x 56 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting III.
Id: 367803
fotografie, rozměr ve výřezu 50,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Vít Skála
Podzim
Id: 369201
olej/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole,zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
František Tichý
Cirkus
Id: 369902
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 6 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Pavel Pardy
Poutník u stromu
Id: 370001
malba/deska, rozměr 27 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Jan Rapin
Dívka s perlou
Id: 369705
olej/plátno, rozměr 31 x 21 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 009 Kč
František Hudeček
Večernice
Id: 368006
kombinovaná technika/tuš/uhel/papír, rozměr listu 29,8 x 21,2 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Max Švabinský
Pieta - střední
Id: 369302
lept/papír, rozměr ve výřezu 44,8 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč
Bedřich Piskač
Zátiší s dýmkou
Id: 364401
olej/karton, rozměr 13 x 15,5 cm, neznačeno, na zadní straně pravděpodobně výstavní razítka a datace, oděrky na původní adjustaci, přiložen písemný soudně znalecký posudek PhDr. Luďka Jiráska, CSc.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
František Tavík Šimon
Pouliční prodavač sošek
Id: 366602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč