Čas na serveru 16:14:12

Aukce LXXXIII./2022

František Kaván - Vosí sezona

František Kaván
Vosí sezona

Id: 370402

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 12 x 17 cm, značeno vlevo dole hůře čitelně, oděrky na rámu, jedná se o studii k obrazu uvedeného v soupisu autorova díla, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 611

Detail

Vincenc Beneš - Pohled do krajiny

Vincenc Beneš
Pohled do krajiny

Id: 363805

olej/papír, rozměr viditelný 35,5 x 50 cm, značeno a datováno 74 vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan Saudek - The Child

The Child

Id: 364305

fotografie, rozměr 29,7 x 40 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Emil Filla - Sedící

Emil Filla
Sedící

Id: 371402

kombinovaná technika/lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Lev Šimák - Zátiší s hruškami, hříbky a jablky

Lev Šimák
Zátiší s hruškami, hříbky a jablky

Id: 367506

olej/plátno, rozměr 47,5 x 54,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, stav viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František  Hudeček - Noční chodec

František Hudeček
Noční chodec

Id: 368007

kresba tuží/papír, rozměr listu 29 x 20,7 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 850

Detail

Příhozy: 48

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 365906

fotografie, rozměr 28 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Antoš Frolka - Ve světnici

Antoš Frolka
Ve světnici

Id: 369103

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 36 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 369707

bronzová plastika, výška celková včetně kamenného podstavce 25,8 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan Kristofori - Melodie

Jan Kristofori
Melodie

Id: 370501

strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

16 600

Detail

Pasta  Oner - I´m The Only Thing

Pasta Oner
I´m The Only Thing

Id: 357802

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Slunný přístav

Jan Bohumil Pospíšil
Slunný přístav

Id: 365503

olej/dřevo, rozměr 16 x 22 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, věnování na zadní straně

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 52

Radek Baláž - James Dean a jeho Porsche 550 Spyder

Radek Baláž
James Dean a jeho Porsche 550 Spyder

Id: 365805

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Otakar Nejedlý - Břízy v lese

Otakar Nejedlý
Břízy v lese

Id: 368901

olej/karton, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jiří Mocek - Bez názvu

Jiří Mocek
Bez názvu

Id: 371302

olej/plátno, rozměr 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail