Aukce LXXXIII./2022
František Kaván
Vosí sezona
Id: 370402
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 12 x 17 cm, značeno vlevo dole hůře čitelně, oděrky na rámu, jedná se o studii k obrazu uvedeného v soupisu autorova díla, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 611 Kč
Vincenc Beneš
Pohled do krajiny
Id: 363805
olej/papír, rozměr viditelný 35,5 x 50 cm, značeno a datováno 74 vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
The Child
Id: 364305
fotografie, rozměr 29,7 x 40 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Emil Filla
Sedící
Id: 371402
kombinovaná technika/lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
18 500 Kč
Lev Šimák
Zátiší s hruškami, hříbky a jablky
Id: 367506
olej/plátno, rozměr 47,5 x 54,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, stav viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
František Hudeček
Noční chodec
Id: 368007
kresba tuží/papír, rozměr listu 29 x 20,7 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 850 Kč
Příhozy: 48
Bez názvu
Id: 365906
fotografie, rozměr 28 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč
Antoš Frolka
Ve světnici
Id: 369103
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 36 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 369707
bronzová plastika, výška celková včetně kamenného podstavce 25,8 cm, značeno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč
Jan Kristofori
Melodie
Id: 370501
strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 600 Kč
Pasta Oner
I´m The Only Thing
Id: 357802
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Slunný přístav
Id: 365503
olej/dřevo, rozměr 16 x 22 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, věnování na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 52
Radek Baláž
James Dean a jeho Porsche 550 Spyder
Id: 365805
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Otakar Nejedlý
Břízy v lese
Id: 368901
olej/karton, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Jiří Mocek
Bez názvu
Id: 371302
olej/plátno, rozměr 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 500 Kč