Čas na serveru 16:32:00

Aukce LXXXIII./2022

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 364304

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 79

Kamil Lhoták - Všechno, co mám rád

Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád

Id: 368003

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 51

Kristian Kodet - Sedící

Kristian Kodet
Sedící

Id: 370202

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 25 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o vzácné rané dílo

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 53

Jan  Bauch - Pes, kůň a člověk

Jan Bauch
Pes, kůň a člověk

Id: 370210

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 45 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Karel Hodr - Rybářské lodě

Karel Hodr
Rybářské lodě

Id: 371811

olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 005

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Eros

Marie Čermínová - Toyen
Eros

Id: 366002

litografie/japonský papír, rozměr ve výřezu 24 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o vzácný kus, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Jiří Kalousek - Státní svátek

Jiří Kalousek
Státní svátek

Id: 367304

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Václav Špála - Abstrakce

Abstrakce

Id: 368201

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

39 700

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 74

Zdeněk Červinka - Podvečerní procházka

Zdeněk Červinka
Podvečerní procházka

Id: 364901

olej/sololit, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorský štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 54

Vincenc Beneš - Zátiší za oknem

Vincenc Beneš
Zátiší za oknem

Id: 368804

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně datace včetně osobního věnování

Vyvolávací cena:
7 500

39 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s jahůdkami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahůdkami

Id: 361503

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

38 500

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 66

Andy Warhol - Flowers

Andy Warhol
Flowers

Id: 369002

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Ota Janeček - Slunce a země

Slunce a země

Id: 369701

kombinovaná technika/olej/sololit/dřevo, rozměr 22 x 20 cm, rozměr včetně autorského rámu 32,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, katalogové číslo 1657, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dětská stavebnice

Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice

Id: 356308

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole s datací v tisku i vlastnoručně, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o přednostním vydání včetně čísla listu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 51

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice I

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice I

Id: 356806

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,7 x 40,7 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 76