Aukce LXXXIII./2022
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 364304
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 79
Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád
Id: 368003
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 51
Kristian Kodet
Sedící
Id: 370202
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 25 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o vzácné rané dílo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 53
Jan Bauch
Pes, kůň a člověk
Id: 370210
kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 45 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 000 Kč
Karel Hodr
Rybářské lodě
Id: 371811
olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 005 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Eros
Id: 366002
litografie/japonský papír, rozměr ve výřezu 24 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o vzácný kus, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Jiří Kalousek
Státní svátek
Id: 367304
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Abstrakce
Id: 368201
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
39 700 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 74
Zdeněk Červinka
Podvečerní procházka
Id: 364901
olej/sololit, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorský štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 54
Vincenc Beneš
Zátiší za oknem
Id: 368804
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně datace včetně osobního věnování
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
39 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahůdkami
Id: 361503
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
38 500 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 66
Andy Warhol
Flowers
Id: 369002
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Slunce a země
Id: 369701
kombinovaná technika/olej/sololit/dřevo, rozměr 22 x 20 cm, rozměr včetně autorského rámu 32,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, katalogové číslo 1657, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice
Id: 356308
zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole s datací v tisku i vlastnoručně, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o přednostním vydání včetně čísla listu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 51
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice I
Id: 356806
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,7 x 40,7 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 76