Čas na serveru 22:44:04

Aukce LXXXIII./2022

František  Max - Zimní nálada

František Max
Zimní nálada

Id: 368803

olej/karton, rozměr 53 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Karel Schadt - Na návsi

Karel Schadt
Na návsi

Id: 365003

olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Tavík Šimon - Quai des Grands - Augustins

František Tavík Šimon
Quai des Grands - Augustins

Id: 365909

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

Detail

Jan Kotík - Abstraktní kompozice

Jan Kotík
Abstraktní kompozice

Id: 370201

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Tavík Šimon - Zima na Staroměstském náměstí

František Tavík Šimon
Zima na Staroměstském náměstí

Id: 369102

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

František Chaun - Strom

František Chaun
Strom

Id: 363701

olej/plátno, rozměr 82 x 60 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Benátčanka

Benátčanka

Id: 358510

litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 001

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Žena s lasturou

Marie Čermínová - Toyen
Žena s lasturou

Id: 360003

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozen rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Emler - Za úplňku

František Emler
Za úplňku

Id: 364301

olej/karton, rozměr viditelný 33 x 95 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

7 500

Detail

Petr Modlitba - Dinosauři II.

Petr Modlitba
Dinosauři II.

Id: 367702

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

7 500

Detail

Otakar Hůrka - Na kraji lesa

Otakar Hůrka
Na kraji lesa

Id: 364603

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Josef Lada - Zimní motiv

Josef Lada
Zimní motiv

Id: 369605

ofset/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno v tisku vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

7 001

Detail

Bohuslav Dvořák - Roubenky

Bohuslav Dvořák
Roubenky

Id: 371801

olej/lepenka, rozměr 26 x 33 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Dalmácie

Jan Bohumil Pospíšil
Dalmácie

Id: 365501

olej/plátno/deska, rozměr 23,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popis a výstavní razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Staroměstské tržiště

Neznačeno
Staroměstské tržiště

Id: 369207

olej/karton, rozměr 46,5 x 45,5 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail