Aukce LXXXIII./2022
František Max
Zimní nálada
Id: 368803
olej/karton, rozměr 53 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Karel Schadt
Na návsi
Id: 365003
olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč
František Tavík Šimon
Quai des Grands - Augustins
Id: 365909
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 000 Kč
Jan Kotík
Abstraktní kompozice
Id: 370201
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
František Tavík Šimon
Zima na Staroměstském náměstí
Id: 369102
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 600 Kč
František Chaun
Strom
Id: 363701
olej/plátno, rozměr 82 x 60 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Benátčanka
Id: 358510
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 001 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Žena s lasturou
Id: 360003
barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozen rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
František Emler
Za úplňku
Id: 364301
olej/karton, rozměr viditelný 33 x 95 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 500 Kč
Petr Modlitba
Dinosauři II.
Id: 367702
akvarel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 500 Kč
Otakar Hůrka
Na kraji lesa
Id: 364603
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 100 Kč
Josef Lada
Zimní motiv
Id: 369605
ofset/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno v tisku vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 001 Kč
Bohuslav Dvořák
Roubenky
Id: 371801
olej/lepenka, rozměr 26 x 33 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Dalmácie
Id: 365501
olej/plátno/deska, rozměr 23,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popis a výstavní razítko na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
Staroměstské tržiště
Id: 369207
olej/karton, rozměr 46,5 x 45,5 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč