Aukce LXXXIII./2022
Jaroslav Kafka
Kubistické zátiší
Id: 369801
olej/plátno, rozměr 65 x 50,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Oskar Brázda
Portrét ženy
Id: 371401
olej/karton, rozměr 110 x 91 cm, značeno vlevo dole, znalecké razítko na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 000 Kč
Jan Bauch
Paganini
Id: 370206
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 500 Kč
Příhozy: 50
Veronique
Id: 365804
fotografie/papír, rozměr listu 31 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 000 Kč
Roman Havelka
U povozu
Id: 371803
olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 53 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 000 Kč
Petr Modlitba
Placodus Gigas
Id: 367701
olej/karton, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 22 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno ,rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
35 000 Kč
Sblížení
Id: 369704
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, zaskleno a rámováno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Tři grácie
Id: 365912
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Vlaho Bukovac
Dubrovník
Id: 370101
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34 x 30 cm, značeno monogramem v tisku vpravo dole, neautorsky popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Jan Bauch
Jan Křtitel
Id: 367505
pastel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 61
Robert Jiran
Dívka a gondolier
Id: 367603
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 59
Astrologie
Id: 364903
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 21
Robert Jiran
Dvě barvy
Id: 363804
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko s podpisem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 51
Roman Havelka
Na řece
Id: 371807
olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Hra se švihadlem
Id: 364504
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 37,5 cm, značeno v tisku i vlastnoručně vpravo dole s datací, jedná se o přednostní vydání s číslem 27 z 200
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 500 Kč