Čas na serveru 00:42:41

Aukce LXXXIII./2022

Jaroslav Kafka - Kubistické zátiší

Jaroslav Kafka
Kubistické zátiší

Id: 369801

olej/plátno, rozměr 65 x 50,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Oskar Brázda - Portrét ženy

Oskar Brázda
Portrét ženy

Id: 371401

olej/karton, rozměr 110 x 91 cm, značeno vlevo dole, znalecké razítko na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Jan  Bauch - Paganini

Jan Bauch
Paganini

Id: 370206

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

Příhozy: 50

Jan Saudek - Veronique

Veronique

Id: 365804

fotografie/papír, rozměr listu 31 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Roman Havelka - U povozu

Roman Havelka
U povozu

Id: 371803

olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 53 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Petr Modlitba - Placodus Gigas

Petr Modlitba
Placodus Gigas

Id: 367701

olej/karton, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 22 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno ,rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

35 000

Detail

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 369704

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, zaskleno a rámováno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Olbram Zoubek - Tři grácie

Tři grácie

Id: 365912

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Vlaho Bukovac - Dubrovník

Vlaho Bukovac
Dubrovník

Id: 370101

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34 x 30 cm, značeno monogramem v tisku vpravo dole, neautorsky popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Jan  Bauch - Jan Křtitel

Jan Bauch
Jan Křtitel

Id: 367505

pastel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

33 000

Detail

Příhozy: 61

Robert Jiran - Dívka a gondolier

Robert Jiran
Dívka a gondolier

Id: 367603

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 59

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 364903

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 21

Robert Jiran - Dvě barvy

Robert Jiran
Dvě barvy

Id: 363804

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko s podpisem, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 51

Roman Havelka - Na řece

Roman Havelka
Na řece

Id: 371807

olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Hra se švihadlem

Marie Čermínová - Toyen
Hra se švihadlem

Id: 364504

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 37,5 cm, značeno v tisku i vlastnoručně vpravo dole s datací, jedná se o přednostní vydání s číslem 27 z 200

Vyvolávací cena:

30 500

Detail