Čas na serveru 16:38:53

Aukce LXXXIII./2022

Václav Špála - Konvalinky ve váze

Konvalinky ve váze

Id: 365002

olej/karton, rozměr 20 x 15,4 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 87

Jaroslav Grus - Bouřka nad silnicí

Jaroslav Grus
Bouřka nad silnicí

Id: 367508

olej/plátno, rozměr 100 x 145 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek s razítkem Národní Galerie, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Příhozy: 115

Emil Filla - Lounské kopce

Emil Filla
Lounské kopce

Id: 369606

tuše/papír, rozměr ve výřezu 21 x 63,5 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním Sudkovi vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis včetně evidenčního čísla na zadní straně

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Detail

Příhozy: 92

František  Tichý - Jakub Arbes Newtonův mozek

František Tichý
Jakub Arbes Newtonův mozek

Id: 367501

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o ilustrační kresbu pro knihu spisovatele Jakuba Arbese "Newtonův mozek", přiložen průvodní list z místa pořízení

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 88

Kája Saudek - Superamlice

Kája Saudek
Superamlice

Id: 366803

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 44,5 x 28 cm značeno a pospáno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 55

Pablo Picasso - La Célestine

Pablo Picasso
La Célestine

Id: 367202

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 81

Karel Těšínský - Prostorová kompozice

Karel Těšínský
Prostorová kompozice

Id: 368402

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 105

Boris Jirků - CANCT

Boris Jirků
CANCT

Id: 367703

malba/sololit, rozměr vč. autorského rámování 156,5 x 143,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, autorsky rámováno, ojediněle se vyskytující velký formát

Vyvolávací cena:
18 000

97 000

Detail

Příhozy: 84

Josef Velčovský - Osamělý beduín v krajině svých snů

Josef Velčovský
Osamělý beduín v krajině svých snů

Id: 366701

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

92 000

Detail

Příhozy: 51

Boris Jirků - Jen jednou ...

Boris Jirků
Jen jednou ...

Id: 365301

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 40,3 x 54,3 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

87 000

Detail

Příhozy: 93

Kája Saudek - Klečící dívka

Kája Saudek
Klečící dívka

Id: 366802

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 29 x 22 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

83 000

Detail

Příhozy: 62

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 365911

konvolut dvou kusů, rozměry ve výřezu 41,5 x 17 a 41,5 x 17 cm, vše značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 66

Bohuslav Reynek - Podzimní cesta

Bohuslav Reynek
Podzimní cesta

Id: 369601

pastel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, věnování autorem na zadní straně

Vyvolávací cena:

79 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 94

Rudolf Krivoš - Milovníci starožitností

Rudolf Krivoš
Milovníci starožitností

Id: 364101

kombinovaná technika/sololit, rozměr 80 x 90 cm, značeno vlevo dole s datací, popis na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 52

Salvador Dalí - Gala

Salvador Dalí
Gala

Id: 366901

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

77 000

Detail