Čas na serveru 06:35:09

Aukce LXXXIII./2022

Jiří Načeradský - Žena

Jiří Načeradský
Žena

Id: 370209

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Potoček - Ze Slovenska

Pavel Potoček
Ze Slovenska

Id: 353503

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 33 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Otakar Hůrka - Zima

Otakar Hůrka
Zima

Id: 364604

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Načeradský - Dvě postavy

Jiří Načeradský
Dvě postavy

Id: 370208

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 32 x 25 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Oldřich Koníček - Pobřeží

Oldřich Koníček
Pobřeží

Id: 367504

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr viditelný 38 x 58 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Jiří Anderle - Dvě tváře

Dvě tváře

Id: 364605

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 15 x 18,5 cm, neznačeno, věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Klidné moře

Jan Bohumil Pospíšil
Klidné moře

Id: 365504

olej/deska, rozměr 17 x 23 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, evidenční číslo na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Slunce v lese

František Daněk - Sedláček
Slunce v lese

Id: 368601

olej/karton, rozměr viditelný cca 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

František  Max - Krajina

František Max
Krajina

Id: 368802

olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Karel Souček (Bor) - Studie

Karel Souček (Bor)
Studie

Id: 370204

kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 36 x 25,5 cm, kresba na rubu ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Bořecký - Město ticha

Karel Bořecký
Město ticha

Id: 365201

olej/plátno, rozměr 50 x 110 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Čeněk Pražák - Dáma v restauraci

Čeněk Pražák
Dáma v restauraci

Id: 367502

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Lutobor Hlavsa - Sochy

Lutobor Hlavsa
Sochy

Id: 360501

uhel/papír, rozměr cca 152 x 54 cm, značeno v ploše, chráněno plexi, rámováno, sestaveno ze dvou kusů, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Rudolf Vác. Bém - Jinoch

Rudolf Vác. Bém
Jinoch

Id: 366903

olej/plátno, rozměr 66 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jindra Kocourek - Slet dopravních prostředků

Jindra Kocourek
Slet dopravních prostředků

Id: 364003

kombinovaná technika/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokální odřeniny v malbě

Vyvolávací cena:

4 600

Detail