Aukce LXXXIII./2022
Jiří Načeradský
Žena
Id: 370209
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Pavel Potoček
Ze Slovenska
Id: 353503
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 33 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Otakar Hůrka
Zima
Id: 364604
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Jiří Načeradský
Dvě postavy
Id: 370208
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 32 x 25 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Oldřich Koníček
Pobřeží
Id: 367504
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr viditelný 38 x 58 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 600 Kč
Dvě tváře
Id: 364605
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 15 x 18,5 cm, neznačeno, věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Klidné moře
Id: 365504
olej/deska, rozměr 17 x 23 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, evidenční číslo na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Slunce v lese
Id: 368601
olej/karton, rozměr viditelný cca 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč
František Max
Krajina
Id: 368802
olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 500 Kč
Karel Souček (Bor)
Studie
Id: 370204
kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 36 x 25,5 cm, kresba na rubu ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Karel Bořecký
Město ticha
Id: 365201
olej/plátno, rozměr 50 x 110 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Čeněk Pražák
Dáma v restauraci
Id: 367502
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 000 Kč
Lutobor Hlavsa
Sochy
Id: 360501
uhel/papír, rozměr cca 152 x 54 cm, značeno v ploše, chráněno plexi, rámováno, sestaveno ze dvou kusů, získáno přímo z rodiny autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Rudolf Vác. Bém
Jinoch
Id: 366903
olej/plátno, rozměr 66 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Jindra Kocourek
Slet dopravních prostředků
Id: 364003
kombinovaná technika/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokální odřeniny v malbě
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč