Čas na serveru 13:29:16

Aukce LXXXIII./2022

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Moře

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Moře

Id: 369604

olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti soudního znalce, v minulosti odborně čištěno a restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 56

Jiří Šlitr - Dívka s kocourem

Jiří Šlitr
Dívka s kocourem

Id: 363806

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 49

Josef Ullmann - Zimní večer

Josef Ullmann
Zimní večer

Id: 370401

olej/karton, rozměr 32 x 46 cm, značeno vpravo dole, novodobá dekorativní adjustace, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

46 000

Detail

Jan  Zrzavý - Antický portrét

Antický portrét

Id: 356801

pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
7 000

45 275

Detail

Účastníci: 18

Jan  Zrzavý - Loďka s majákem

Loďka s majákem

Id: 366202

kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 15,1 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 48

Robert Jiran - Dívka a pelikán

Robert Jiran
Dívka a pelikán

Id: 367602

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

44 888

Detail

Příhozy: 74

Ota Janeček - Západ slunce

Západ slunce

Id: 364702

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

44 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 78

Olbram Zoubek - Andělíček 1

Andělíček 1

Id: 362408

papírový reliéf, rozměr listu cca 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

43 333

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 363902

dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 49,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Václav Špála - Ležící akt

Ležící akt

Id: 365001

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 52

Jan Saudek - David, lonely

David, lonely

Id: 365902

fotografie, rozměr 29,5 x 39,2 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Jan  Zrzavý - Okrouhlice

Okrouhlice

Id: 366201

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 10,1 x 15,1 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 81

Karel Těšínský - Abstrakce

Karel Těšínský
Abstrakce

Id: 368401

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 53

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 369702

bronzová plastika na podstavci, rozměr 7,9 x 4,9 cm, značeno monogramem na podstavci, katalogové číslo 9718, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívčí akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt

Id: 371810

olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 63 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Detail

Příhozy: 57