Aukce LXXXIII./2022
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Moře
Id: 369604
olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti soudního znalce, v minulosti odborně čištěno a restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 56
Jiří Šlitr
Dívka s kocourem
Id: 363806
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 49
Josef Ullmann
Zimní večer
Id: 370401
olej/karton, rozměr 32 x 46 cm, značeno vpravo dole, novodobá dekorativní adjustace, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
46 000 Kč
Antický portrét
Id: 356801
pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
45 275 Kč
Účastníci: 18
Loďka s majákem
Id: 366202
kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 15,1 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
45 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 48
Robert Jiran
Dívka a pelikán
Id: 367602
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
44 888 Kč
Příhozy: 74
Západ slunce
Id: 364702
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 78
Andělíček 1
Id: 362408
papírový reliéf, rozměr listu cca 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
43 333 Kč
František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 363902
dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 49,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Ležící akt
Id: 365001
ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 52
David, lonely
Id: 365902
fotografie, rozměr 29,5 x 39,2 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
43 000 Kč
Okrouhlice
Id: 366201
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 10,1 x 15,1 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 81
Karel Těšínský
Abstrakce
Id: 368401
olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 53
Ptáček
Id: 369702
bronzová plastika na podstavci, rozměr 7,9 x 4,9 cm, značeno monogramem na podstavci, katalogové číslo 9718, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt
Id: 371810
olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 63 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 57