Čas na serveru 22:20:24

Aukce LXXXIII./2022

Jan  Zrzavý - Kostel v Camaretu

Kostel v Camaretu

Id: 370801

olejová tempera/papír/karton, rozměr 50,4 x 38,9 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený levý horní roh, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně původní štítek krajského střediska Mánes, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové a restaurátorská zpráva

Vyvolávací cena:
40 000

1 010 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 131

Olbram Zoubek - Duše letící

Duše letící

Id: 370301

olovo/cín/zlato, výška 65 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

455 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 88

Josef Jíra - Bar Latartine

Josef Jíra
Bar Latartine

Id: 366501

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování

Vyvolávací cena:

285 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 69

Jan  Zrzavý - Kříž sv. Michala

Kříž sv. Michala

Id: 369607

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 25,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, potrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1990 na zadní straně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

270 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 115

Otto Gutfreund - Kubistické poprsí

Otto Gutfreund
Kubistické poprsí

Id: 369609

patinovaná sádra, výška plastiky 64 cm, celková výška včetně původního dřevěného podstavce 69 cm, plastika značena G, datováno na štítku podstavce 1913-14, na plastice se lokálně odlupuje původní patina

Vyvolávací cena:

265 000

Detail

Příhozy: 136

Marko Čermák - Stínadelská Trilogie

Marko Čermák
Stínadelská Trilogie

Id: 367101

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o jednu variantu obálky publikace Stínadelská Trilogie ze série Klasické Komiksy Marko Čermáka, která vychází ve dvou variantách, přiložena autorova skica Širokko a autorovo potvrzení pravosti

Vyvolávací cena:
6 000

257 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 84

Václav Radimský - Vrby nad tůní

Václav Radimský
Vrby nad tůní

Id: 369401

olej/karton/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Detail

Olbram Zoubek - Orfeus a múza

Orfeus a múza

Id: 370701

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, stav viz foto, rok vzniku 1970, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

235 000

Detail

Příhozy: 51

Max Švabinský - Žena s draperií

Max Švabinský
Žena s draperií

Id: 371102

pastel/karton, rozměr viditelný 61 x 44,5 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, na zadní straně původní štítek Národní galerie s potvrzením o zapůjčení k výstavě autora z roku 1953, vše původní, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci, publikováno v soupisu díla Maxe Švabinského z roku 2014, str. 89, pol. 366

Vyvolávací cena:
40 000

230 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 80

Othon Coubine - Provence

Othon Coubine
Provence

Id: 363901

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
15 000

210 000

Detail

Příhozy: 59

Adolf Chwala - Krajina s jezírkem

Adolf Chwala
Krajina s jezírkem

Id: 367001

olej/plátno, rozměr 50 x 81,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Vyvolávací cena:
12 000

200 000

Detail

Josef Vyleťal - Nymfy

Josef Vyleťal
Nymfy

Id: 371101

olej/karton, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
60 000

195 000

Detail

Příhozy: 60

Josef Jíra - Deska z Letařovic

Josef Jíra
Deska z Letařovic

Id: 367503

malba/koláž/plech/textil/kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr 55 x 61 cm, značeno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

190 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 75

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 369603

kombinovaná technika/tužka/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
11 000

185 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 80

Olbram Zoubek - Anstronomie

Anstronomie

Id: 365701

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Účastníci: 33

Příhozy: 120