Čas na serveru 07:32:58

Aukce LXXXIII./2022

František Horejc - Káhira

František Horejc
Káhira

Id: 366502

olej/karton, rozměr viditelný 36 x 31 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Ota Janeček - Tři meče

Tři meče

Id: 370212

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Augustin Mervart - Výhled k Radhošti

Augustin Mervart
Výhled k Radhošti

Id: 370601

olej/karton, rozměr 32 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek výstavní síně, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Gustav Macoun - Krajina

Gustav Macoun
Krajina

Id: 359114

olej/karton, rozměr 20 x 29 cm, značeno vlevo dole, obraz mírně posunut, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jaroslav Róna - Portrét manželů B

Jaroslav Róna
Portrét manželů B

Id: 367302

litografie/papír, rozměr listu cca 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan Slavíček - Chrám

Jan Slavíček
Chrám

Id: 367901

lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 33 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Ivan Ouhel - Zahrada

Ivan Ouhel
Zahrada

Id: 369706

kombinovaná technika/olej/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 11 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně fotografie autora při tvorbě

Vyvolávací cena:

12 800

Detail

Jindra Kocourek - Z Paříže

Jindra Kocourek
Z Paříže

Id: 364002

olej/karton, rozměr viditelný 25 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Max Jensen - Bílá plachetníce

Max Jensen
Bílá plachetníce

Id: 369402

olej/plátno, rozměr 62 x 120 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Bert Stern - Marylin Monroe - Last siting

Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting

Id: 367802

fotografie, rozměr ve výřezu 51,5 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 200

Detail

Jaroslav Herbst - Dvě ženy

Jaroslav Herbst
Dvě ženy

Id: 364103

olej/karton, rozměr 64 x 84 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

12 000

Detail

Gustav Macoun - Usedlost v zimě

Gustav Macoun
Usedlost v zimě

Id: 366302

olej/plátno, rozměr 49,5 x 65 cm, značeno vlevo dole, lokálně prosvítající malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Pasta  Oner - I´m afraid

Pasta Oner
I´m afraid

Id: 368101

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Vlastimil Rada - Na břehu

Vlastimil Rada
Na břehu

Id: 369204

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

Alois Kohout - Moře

Alois Kohout
Moře

Id: 371201

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, neznačeno, dedikace na zadní straně viz foto, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

11 500

Detail