Aukce LXXXIII./2022
Robert Jiran
Chicago
Id: 368805
olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 53
Vojtěch Preissig
Básník a múzy - umění
Id: 369301
perokresba černým inkoustem/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Vlasty Čihákové-Noshiro a posouzení autenticity kresby na základě optických pozorovacích technik
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Josef Ullmann
Pohled do údolí
Id: 371804
olej/karton, rozměr 23 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Robert Jiran
Tři dívky
Id: 367601
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 61
Gustav Sýkora
Dívka
Id: 369104
pastel/papír, rozměr ve výřezu 70 x 51 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 51
Gustav Macoun
Krajina
Id: 370901
olej/karton, rozměr 47 x 58 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 000 Kč
Karel Hodr
Národní divadlo
Id: 371501
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 48 x 69 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Kája Saudek
Muriel a Oranžová smrt pg 70
Id: 365908
litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 47,5 cm, vpravo dole číslováno včetně autorova slepotiskového razítka, na zadní straně potvrzení originality, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 60
Robert Jiran
U kavárny
Id: 366604
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a podpis
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 111 Kč
Účastníci: 18
Robert Jiran
Dívka v bílém plášti
Id: 370207
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 100 Kč
Aleš Krejča
Surrealistická kompozice
Id: 370211
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno monogramem a datací uprostřed dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
27 000 Kč
Eduard Boehm
Alpské jezero
Id: 366904
olej/plátno, rozměr 42,5 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč
Podzim
Id: 362407
papírový reliéf, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
František Emler
Čechova ulice
Id: 363803
olejová tempera/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
František Dvořák Brunner
Šeříky
Id: 364601
olej/plátno, rozměr 60 x 85 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč