Čas na serveru 00:26:27

Aukce LXXXIII./2022

Robert Jiran - Chicago

Robert Jiran
Chicago

Id: 368805

olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 53

Vojtěch Preissig - Básník a múzy - umění

Vojtěch Preissig
Básník a múzy - umění

Id: 369301

perokresba černým inkoustem/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Vlasty Čihákové-Noshiro a posouzení autenticity kresby na základě optických pozorovacích technik

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Josef Ullmann - Pohled do údolí

Josef Ullmann
Pohled do údolí

Id: 371804

olej/karton, rozměr 23 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Robert Jiran - Tři dívky

Robert Jiran
Tři dívky

Id: 367601

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 61

Gustav Sýkora - Dívka

Gustav Sýkora
Dívka

Id: 369104

pastel/papír, rozměr ve výřezu 70 x 51 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 51

Gustav Macoun - Krajina

Gustav Macoun
Krajina

Id: 370901

olej/karton, rozměr 47 x 58 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Karel Hodr - Národní divadlo

Karel Hodr
Národní divadlo

Id: 371501

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 48 x 69 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Kája Saudek - Muriel a Oranžová smrt pg 70

Kája Saudek
Muriel a Oranžová smrt pg 70

Id: 365908

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 47,5 cm, vpravo dole číslováno včetně autorova slepotiskového razítka, na zadní straně potvrzení originality, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 60

Robert Jiran - U kavárny

Robert Jiran
U kavárny

Id: 366604

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a podpis

Vyvolávací cena:

27 111

Detail

Účastníci: 18

Robert Jiran - Dívka v bílém plášti

Robert Jiran
Dívka v bílém plášti

Id: 370207

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

27 100

Detail

Aleš Krejča - Surrealistická kompozice

Aleš Krejča
Surrealistická kompozice

Id: 370211

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno monogramem a datací uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 000

27 000

Detail

Eduard Boehm - Alpské jezero

Eduard Boehm
Alpské jezero

Id: 366904

olej/plátno, rozměr 42,5 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 362407

papírový reliéf, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Emler - Čechova ulice

František Emler
Čechova ulice

Id: 363803

olejová tempera/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Dvořák Brunner - Šeříky

František Dvořák Brunner
Šeříky

Id: 364601

olej/plátno, rozměr 60 x 85 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail