Čas na serveru 02:51:55

Aukce LXXXIII./2022

Vladimír Komárek - Zátiší s pohárem

Vladimír Komárek
Zátiší s pohárem

Id: 368301

olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 76

Georges Kars - Koloseum za slunného dne

Georges Kars
Koloseum za slunného dne

Id: 364801

tempera/olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 73,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, drobné oděrky na restaurovaném rámu, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

  Neznačeno - Akt

Neznačeno
Akt

Id: 365401

patinovaná bronzová plastika, celková výška 77 cm, mimořádně kvalitní práce

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 83

Zdena Braunerová - Krajina

Zdena Braunerová
Krajina

Id: 362005

olej/dřevěná deska, rozměr 31,5 x 43 cm, neznačeno, původní autorizační štítek včetně datace na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 84

Gustav  Porš - Zimní krajina

Gustav Porš
Zimní krajina

Id: 366601

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 67

Josef Velčovský - Večer ve skalách

Josef Velčovský
Večer ve skalách

Id: 367301

akryl/plátno/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 51

Kája Saudek - Tank

Kája Saudek
Tank

Id: 366804

kombinovaná technika/tuš/tempera/lepenka, rozměr viditelný 31 x 46,5 cm značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozená malba viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 67

Kristian Kodet - Afternoon dream

Kristian Kodet
Afternoon dream

Id: 371602

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno 85 vpravo dole, popisný štítek na zadní straně, vzácná raná práce, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

67 666

Detail

Příhozy: 68

Vlastimil Zábranský - Portrét Evy

Vlastimil Zábranský
Portrét Evy

Id: 364902

olej/karton, rozměr 30 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky popsáno včetně datace na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 88

Pasta  Oner - Thief

Pasta Oner
Thief

Id: 368801

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2020, nerámováno

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 81

Marie Čermínová - Toyen - Zasněná dívka

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka

Id: 366001

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr.Vlasty Čihákové-Nohsiro, přiložen též technologický průzkum autentičnosti kresby

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Účastníci: 23

Karel Hodr - Zlatá ulička

Karel Hodr
Zlatá ulička

Id: 367401

olej/karton, rozměr cca 23 x 39 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 95

Iva Hüttnerová - Klidný podvečer

Iva Hüttnerová
Klidný podvečer

Id: 367201

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 16,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

63 002

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 60

Zdeněk Burian - Strašidelný dům odpočinku

Zdeněk Burian
Strašidelný dům odpočinku

Id: 369501

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikace Širým světem přiložena

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Bohuslav Reynek - Pieta

Bohuslav Reynek
Pieta

Id: 365802

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 66