Aukce LXXXIII./2022
Vladimír Komárek
Zátiší s pohárem
Id: 368301
olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 76
Georges Kars
Koloseum za slunného dne
Id: 364801
tempera/olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 73,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, drobné oděrky na restaurovaném rámu, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
74 000 Kč
Neznačeno
Akt
Id: 365401
patinovaná bronzová plastika, celková výška 77 cm, mimořádně kvalitní práce
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 83
Zdena Braunerová
Krajina
Id: 362005
olej/dřevěná deska, rozměr 31,5 x 43 cm, neznačeno, původní autorizační štítek včetně datace na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 84
Gustav Porš
Zimní krajina
Id: 366601
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
70 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 67
Josef Velčovský
Večer ve skalách
Id: 367301
akryl/plátno/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 51
Kája Saudek
Tank
Id: 366804
kombinovaná technika/tuš/tempera/lepenka, rozměr viditelný 31 x 46,5 cm značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozená malba viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 67
Kristian Kodet
Afternoon dream
Id: 371602
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno 85 vpravo dole, popisný štítek na zadní straně, vzácná raná práce, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
67 666 Kč
Příhozy: 68
Vlastimil Zábranský
Portrét Evy
Id: 364902
olej/karton, rozměr 30 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky popsáno včetně datace na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
67 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 88
Pasta Oner
Thief
Id: 368801
akryl/sítotisk/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2020, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 81
Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka
Id: 366001
perokresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr.Vlasty Čihákové-Nohsiro, přiložen též technologický průzkum autentičnosti kresby
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 23
Karel Hodr
Zlatá ulička
Id: 367401
olej/karton, rozměr cca 23 x 39 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 95
Iva Hüttnerová
Klidný podvečer
Id: 367201
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 16,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
63 002 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 60
Zdeněk Burian
Strašidelný dům odpočinku
Id: 369501
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikace Širým světem přiložena
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
62 000 Kč
Bohuslav Reynek
Pieta
Id: 365802
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 66