Čas na serveru 11:53:22

Aukce LXXXIX./2023

Adolf Born - Monsieur Pantalon

Monsieur Pantalon

Id: 415202

litografie/papír, rozměr listu 21,5 x 11 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Marko Čermák - Rychlé šípy v klubovně

Marko Čermák
Rychlé šípy v klubovně

Id: 418303

digitální tisk/papír, rozměr listu 27,5 x 40 cm, značeno a číslováno 3/10 ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Rapin - Hráč

Jan Rapin
Hráč

Id: 417001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

15 100

Detail

Karel Zeman - Pohádka o Honzíkovi a Mařence

Karel Zeman
Pohádka o Honzíkovi a Mařence

Id: 414301

orig. pohyblivá plošková loutka, kombinovaná technika, tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Adolf Born - Kočičí tanec

Kočičí tanec

Id: 415203

litografie/papír, rozměr listu 21 x 10,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Pablo Picasso - Sculpteurs avec coupe et modele accroupi

Pablo Picasso
Sculpteurs avec coupe et modele accroupi

Id: 394002

litografie/papír, rozměr listu cca 45 x 32 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Příhozy: 55

Jan Vyčítal - Do němoty

Jan Vyčítal
Do němoty

Id: 398510

akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Drahoslav Šolta - Kampa

Drahoslav Šolta
Kampa

Id: 406405

akryl/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jan  Zrzavý - Nám. sv Marka

Nám. sv Marka

Id: 418202

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 27 cm, značeno a číslováno, ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Vitráž

Jaroslav Vlasák
Vitráž

Id: 415501

kombinovaná technika/olej/akryl/sololit, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

14 444

Detail

Ivan Ouhel - Krajina

Ivan Ouhel
Krajina

Id: 418103

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr cca 43 x 53 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 100

Detail

Tomáš Bím - Golfové hřiště

Tomáš Bím
Golfové hřiště

Id: 415103

litografie/papír, rozměr listu 78 x 58 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 008

Detail

Vincenc Beneš - Zátiší s melounem

Vincenc Beneš
Zátiší s melounem

Id: 405407

olej/karton, rozměr 33,5 x 48,5 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Mentální konstrukce

Jaroslav Vlasák
Mentální konstrukce

Id: 415502

kombinovaná technika/olej/akryl/sololit, rozměr 71 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 416205

papírový reliéf, rozměr listu 29 x 17 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (1992)

Vyvolávací cena:

14 000

Detail