Aukce LXXXIX./2023
Monsieur Pantalon
Id: 415202
litografie/papír, rozměr listu 21,5 x 11 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Marko Čermák
Rychlé šípy v klubovně
Id: 418303
digitální tisk/papír, rozměr listu 27,5 x 40 cm, značeno a číslováno 3/10 ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Jan Rapin
Hráč
Id: 417001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, popsáno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 100 Kč
Karel Zeman
Pohádka o Honzíkovi a Mařence
Id: 414301
orig. pohyblivá plošková loutka, kombinovaná technika, tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 000 Kč
Kočičí tanec
Id: 415203
litografie/papír, rozměr listu 21 x 10,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Pablo Picasso
Sculpteurs avec coupe et modele accroupi
Id: 394002
litografie/papír, rozměr listu cca 45 x 32 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč
Příhozy: 55
Jan Vyčítal
Do němoty
Id: 398510
akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
Drahoslav Šolta
Kampa
Id: 406405
akryl/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 500 Kč
Nám. sv Marka
Id: 418202
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 27 cm, značeno a číslováno, ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Jaroslav Vlasák
Vitráž
Id: 415501
kombinovaná technika/olej/akryl/sololit, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
14 444 Kč
Ivan Ouhel
Krajina
Id: 418103
kombinovaná technika/ruční papír, rozměr cca 43 x 53 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 100 Kč
Tomáš Bím
Golfové hřiště
Id: 415103
litografie/papír, rozměr listu 78 x 58 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 008 Kč
Vincenc Beneš
Zátiší s melounem
Id: 405407
olej/karton, rozměr 33,5 x 48,5 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Mentální konstrukce
Id: 415502
kombinovaná technika/olej/akryl/sololit, rozměr 71 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 000 Kč
Evo!
Id: 416205
papírový reliéf, rozměr listu 29 x 17 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (1992)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč