Aukce LXXXIX./2023
Rudolf Krivoš
Člověk a zvíře
Id: 412801
kombinovaná technika/sololit, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Pablo Picasso
Hlava ženy
Id: 415206
bronzová plastika, rozměr cca 23 x 17,5 x 13 cm, značeno a číslováno ve spodní části, novodobý odlitek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Jindřich Fürst
U stavidla
Id: 420302
olej/karton, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Pavel Mühlbauer
Krušec
Id: 417401
emulze/olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 222 Kč
Jan Honsa
Rozkvetlá alej
Id: 405406
olej/plátno, rozměr 49,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 49
Augustin Němejc
Jízda
Id: 408605
olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
22 000 Kč
Jaro Procházka
Na Kampě
Id: 417901
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, rozeschlý rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Karel Hodr
Konec podzimu
Id: 416502
olej/karton, rozměr ve výřezu 26 x 45 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Boris Jirků
Co je nahoře, je i dole...
Id: 422301
kombinovaná technika/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno v ploše, popsáno ve spodní části, chráněno antireflexním plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Vincze Bánsági
Noční náves
Id: 409707
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Histoire naturelle
Id: 413803
grafický list, kolorovaný akvarel/ruční papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14,5 cm, značeno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, zkušební grafický list Toyen pro ilustraci knihy vyd. Benjamina Pereta Histoire naturelle v počtu 300 výtisků (1958)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Marie s ratolestí
Id: 418201
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, A.T., volně loženo, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1996)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 700 Kč
Žofka
Id: 412203
propiska/papír, rozměr ve výřezu 10 x 12 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Studna ve věži
Id: 418306
zinkografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 50
Petr Šmaha
Střelnice
Id: 420601
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba na několika místech krakelovaná
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč