Čas na serveru 15:05:42

Aukce LXXXIX./2023

Rudolf Krivoš - Člověk a zvíře

Rudolf Krivoš
Člověk a zvíře

Id: 412801

kombinovaná technika/sololit, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Pablo Picasso - Hlava ženy

Pablo Picasso
Hlava ženy

Id: 415206

bronzová plastika, rozměr cca 23 x 17,5 x 13 cm, značeno a číslováno ve spodní části, novodobý odlitek

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jindřich Fürst - U stavidla

Jindřich Fürst
U stavidla

Id: 420302

olej/karton, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Pavel Mühlbauer - Krušec

Pavel Mühlbauer
Krušec

Id: 417401

emulze/olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

22 222

Detail

Jan Honsa - Rozkvetlá alej

Jan Honsa
Rozkvetlá alej

Id: 405406

olej/plátno, rozměr 49,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 49

Augustin Němejc - Jízda

Augustin Němejc
Jízda

Id: 408605

olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž

Vyvolávací cena:
12 500

22 000

Detail

Jaro Procházka - Na Kampě

Jaro Procházka
Na Kampě

Id: 417901

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, rozeschlý rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Karel Hodr - Konec podzimu

Karel Hodr
Konec podzimu

Id: 416502

olej/karton, rozměr ve výřezu 26 x 45 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Boris Jirků
Co je nahoře, je i dole...

Id: 422301

kombinovaná technika/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno v ploše, popsáno ve spodní části, chráněno antireflexním plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vincze Bánsági - Noční náves

Vincze Bánsági
Noční náves

Id: 409707

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Histoire naturelle

Marie Čermínová - Toyen
Histoire naturelle

Id: 413803

grafický list, kolorovaný akvarel/ruční papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14,5 cm, značeno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, zkušební grafický list Toyen pro ilustraci knihy vyd. Benjamina Pereta Histoire naturelle v počtu 300 výtisků (1958)

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Marie s ratolestí

Marie s ratolestí

Id: 418201

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, A.T., volně loženo, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1996)

Vyvolávací cena:

19 700

Detail

Adolf Born - Žofka

Žofka

Id: 412203

propiska/papír, rozměr ve výřezu 10 x 12 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Studna ve věži

Marie Čermínová - Toyen
Studna ve věži

Id: 418306

zinkografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 50

Petr Šmaha - Střelnice

Petr Šmaha
Střelnice

Id: 420601

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba na několika místech krakelovaná

Vyvolávací cena:

19 500

Detail