Čas na serveru 19:25:34

Aukce LXXXIX./2023

Karel Hodr - Žluté květy

Karel Hodr
Žluté květy

Id: 416501

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

František Škrabánek - Zimní krajina

František Škrabánek
Zimní krajina

Id: 420508

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

František Kupka - Věda vítězí nad penězi

František Kupka
Věda vítězí nad penězi

Id: 415701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Strnad - Vodník a dívka

Josef Strnad
Vodník a dívka

Id: 418104

olej/plátno, rozměr 46 x 26 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Tom Kelley - Marilyn Monroe - Red Velvet

Tom Kelley
Marilyn Monroe - Red Velvet

Id: 421601

velkoformátová fotografie/cibachrom tisk, rozměr listu 95 x 74 cm, značeno a číslováno autorem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ikonická póza #2, vznik 80. léta min. století, předloha pro kalendář Golden Dreams, fotografie se objevila v 1. vydání časopisu Playboy, fotografie na několika místech pomačkaná, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Mentální projekce

Jaroslav Vlasák
Mentální projekce

Id: 411504

kombinovaná technika/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Alois Kalvoda - Břízky

Alois Kalvoda
Břízky

Id: 414601

kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba v ploše otřelá, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Saudek - New York, New York I

New York, New York I

Id: 416401

digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Akt

Marie Čermínová - Toyen
Akt

Id: 420507

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Jiroudek - Krajina

František Jiroudek
Krajina

Id: 418805

olej/plátno, rozměr 26 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti rentoilováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Adolf Born - Mořská panna

Mořská panna

Id: 415204

litografie/papír, rozměr listu 21,5 x 10,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jan Vyčítal - Křídla

Jan Vyčítal
Křídla

Id: 398509

akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Tomáš Bím - Empire

Tomáš Bím
Empire

Id: 412701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ivan Bukovský - V zamyšlení

Ivan Bukovský
V zamyšlení

Id: 414201

olej/sololit, rozměr 60 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Iva Hüttnerová - Nemám co na sebe

Iva Hüttnerová
Nemám co na sebe

Id: 420110

litografie/papír, rozměr listu cca 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail