Aukce LXXXIX./2023
Karel Hodr
Žluté květy
Id: 416501
olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 700 Kč
František Škrabánek
Zimní krajina
Id: 420508
olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 700 Kč
František Kupka
Věda vítězí nad penězi
Id: 415701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Josef Strnad
Vodník a dívka
Id: 418104
olej/plátno, rozměr 46 x 26 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Tom Kelley
Marilyn Monroe - Red Velvet
Id: 421601
velkoformátová fotografie/cibachrom tisk, rozměr listu 95 x 74 cm, značeno a číslováno autorem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ikonická póza #2, vznik 80. léta min. století, předloha pro kalendář Golden Dreams, fotografie se objevila v 1. vydání časopisu Playboy, fotografie na několika místech pomačkaná, stav viz foto
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 500 Kč
Jaroslav Vlasák
Mentální projekce
Id: 411504
kombinovaná technika/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč
Alois Kalvoda
Břízky
Id: 414601
kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba v ploše otřelá, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
New York, New York I
Id: 416401
digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Akt
Id: 420507
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
František Jiroudek
Krajina
Id: 418805
olej/plátno, rozměr 26 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti rentoilováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Mořská panna
Id: 415204
litografie/papír, rozměr listu 21,5 x 10,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč
Jan Vyčítal
Křídla
Id: 398509
akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Tomáš Bím
Empire
Id: 412701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Ivan Bukovský
V zamyšlení
Id: 414201
olej/sololit, rozměr 60 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Iva Hüttnerová
Nemám co na sebe
Id: 420110
litografie/papír, rozměr listu cca 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč