Aukce LXXXIX./2023
Kristian Kodet
Stesk
Id: 411302
olej/karton, rozměr ve výřezu 63,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno (vznik 2023)
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 50
Karel Zeman
Krabat z pohádky Čarodějův učeň
Id: 414302
orig. pohyblivá plošková loutka, kombinovaná technika, tempera/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 34,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 56
Kristian Kodet
Milenci
Id: 420102
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Salvador Dalí
Gala
Id: 415601
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 17 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 500 Kč
Ptáček
Id: 414102
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 69
Roman Havelka
Stráň u lesa
Id: 419901
olej/karton, rozměr 33 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
Marie I - červená
Id: 414802
litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
41 000 Kč
Cyril Bouda
Cihlářské domky
Id: 415801
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 24 x 38,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 49
Jan Bauch
Akt
Id: 419501
olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 58
Hlava
Id: 420101
olej/sololit, rozměr 20 x 27 cm, značeno a datováno v ploše malby, rámováno, přiložen Certifikát autorství vydaný Ing. Tomášem Janečkem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Pasta Oner
Havel (green/yellow) 2021
Id: 404201
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 56
Alois Kalvoda
Splávek v Klášterci
Id: 405403
olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Jan Lichtág
Motocyklista
Id: 414901
bronzová plastika, posazeno na dřevěném podstavci, rozměr cca 17 x 31 x 12 cm, výška podstavce cca 3 cm, neznačeno, původní odlitek
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
40 000 Kč
Josef Ullmann
Zima
Id: 417902
olej/karton, rozměr 48 x 66 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
40 000 Kč
Andy Warhol
Marilyn
Id: 421801
litografie/ruční papír, rozměr listu 57,5 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 84/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 51