Čas na serveru 10:57:11

Aukce LXXXIX./2023

Kristian Kodet - Stesk

Kristian Kodet
Stesk

Id: 411302

olej/karton, rozměr ve výřezu 63,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno (vznik 2023)

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 50

Karel Zeman - Krabat z pohádky Čarodějův učeň

Karel Zeman
Krabat z pohádky Čarodějův učeň

Id: 414302

orig. pohyblivá plošková loutka, kombinovaná technika, tempera/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 34,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 56

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 420102

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Salvador Dalí - Gala

Salvador Dalí
Gala

Id: 415601

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 17 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

42 500

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 414102

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 69

Roman Havelka - Stráň u lesa

Roman Havelka
Stráň u lesa

Id: 419901

olej/karton, rozměr 33 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Jan Saudek - Marie I - červená

Marie I - červená

Id: 414802

litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Cyril Bouda - Cihlářské domky

Cyril Bouda
Cihlářské domky

Id: 415801

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 24 x 38,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 49

Jan  Bauch - Akt

Jan Bauch
Akt

Id: 419501

olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 58

Ota Janeček - Hlava

Hlava

Id: 420101

olej/sololit, rozměr 20 x 27 cm, značeno a datováno v ploše malby, rámováno, přiložen Certifikát autorství vydaný Ing. Tomášem Janečkem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Pasta  Oner - Havel (green/yellow) 2021

Pasta Oner
Havel (green/yellow) 2021

Id: 404201

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 56

Alois Kalvoda - Splávek v Klášterci

Alois Kalvoda
Splávek v Klášterci

Id: 405403

olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Jan Lichtág - Motocyklista

Jan Lichtág
Motocyklista

Id: 414901

bronzová plastika, posazeno na dřevěném podstavci, rozměr cca 17 x 31 x 12 cm, výška podstavce cca 3 cm, neznačeno, původní odlitek

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Josef Ullmann - Zima

Josef Ullmann
Zima

Id: 417902

olej/karton, rozměr 48 x 66 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 421801

litografie/ruční papír, rozměr listu 57,5 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 84/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 51