Aukce LXXXIX./2023
Ludmila Jiřincová
Žena
Id: 413508
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přetřený rám
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 57
Jiří Načeradský
Dvě ležící
Id: 416201
akryl/sololit, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
94 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 67
Modrý drahokam
Id: 416801
olej/karton, rozměr 26,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslo soupisu díla 3856 na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 93
Jaroslav Šetelík
Pražské panorama
Id: 420604
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 48
Alois Kirnig
Starý dub
Id: 413801
olej/plátno, rozměr 49,5 x 38 cm, neznačeno, na přední straně rámu mosazný štítek se jménem, na zadní straně papírový štítek s číslem a jménem, v minulosti restaurováno - rentoilováno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
87 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 84
Julius Mařák
Vrba nad říčkou
Id: 413802
olej/karton, rozměr 21 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 92
Julius Mařák
V lese
Id: 422001
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31cm, značeno vlevo ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, který na případné vyžádání vydražitele vystaví znalecký posudek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
81 500 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 72
Robert Jiran
Na pláži
Id: 407802
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 20
František Ringo Čech
2000 mil pod mořem
Id: 419101
olej/plátno, rozměr 50 x 70, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
72 000 Kč
Účastníci: 19
František Ringo Čech
Praha
Id: 419103
olej/plátno, rozměr 75 x 60, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Josef Jambor
Pohled do krajiny
Id: 419601
olej/plátno, rozměr 34 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 79
Boris Jirků
Dívka ve vaně
Id: 417301
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
68 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Dívka
Id: 417702
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
67 002 Kč
Příhozy: 64
František Kaván
Po dešti
Id: 413506
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
65 000 Kč
Boris Jirků
Prostor tance
Id: 422302
bronzová plastika, rozměr cca 30 x 20 cm, neznačeno, publikováno v knize Moje džungle autora Borise Jirků, str. 158, vyd. 2001
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
60 000 Kč