Čas na serveru 08:02:28

Aukce LXXXIX./2023

Ludmila Jiřincová - Žena

Ludmila Jiřincová
Žena

Id: 413508

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přetřený rám

Vyvolávací cena:
10 500

96 000

Detail

Příhozy: 57

Jiří Načeradský - Dvě ležící

Jiří Načeradský
Dvě ležící

Id: 416201

akryl/sololit, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 67

Ota Janeček - Modrý drahokam

Modrý drahokam

Id: 416801

olej/karton, rozměr 26,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslo soupisu díla 3856 na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

91 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 93

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 420604

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

90 000

Detail

Příhozy: 48

Alois Kirnig - Starý dub

Alois Kirnig
Starý dub

Id: 413801

olej/plátno, rozměr 49,5 x 38 cm, neznačeno, na přední straně rámu mosazný štítek se jménem, na zadní straně papírový štítek s číslem a jménem, v minulosti restaurováno - rentoilováno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

Vyvolávací cena:

87 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 84

Julius Mařák - Vrba nad říčkou

Julius Mařák
Vrba nad říčkou

Id: 413802

olej/karton, rozměr 21 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 92

Julius Mařák - V lese

Julius Mařák
V lese

Id: 422001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31cm, značeno vlevo ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, který na případné vyžádání vydražitele vystaví znalecký posudek

Vyvolávací cena:
12 000

81 500

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 72

Robert Jiran - Na pláži

Robert Jiran
Na pláži

Id: 407802

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Účastníci: 20

František Ringo Čech - 2000 mil pod mořem

František Ringo Čech
2000 mil pod mořem

Id: 419101

olej/plátno, rozměr 50 x 70, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Účastníci: 19

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 419103

olej/plátno, rozměr 75 x 60, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Josef Jambor - Pohled do krajiny

Josef Jambor
Pohled do krajiny

Id: 419601

olej/plátno, rozměr 34 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 79

Boris Jirků - Dívka ve vaně

Boris Jirků
Dívka ve vaně

Id: 417301

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

68 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 417702

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

67 002

Detail

Příhozy: 64

František Kaván - Po dešti

František Kaván
Po dešti

Id: 413506

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 500

65 000

Detail

Boris Jirků - Prostor tance

Boris Jirků
Prostor tance

Id: 422302

bronzová plastika, rozměr cca 30 x 20 cm, neznačeno, publikováno v knize Moje džungle autora Borise Jirků, str. 158, vyd. 2001

Vyvolávací cena:

60 000

Detail