Čas na serveru 17:38:22

Aukce LXXXIX./2023

Jan Saudek - Oh, Those Roaring Sixties

Oh, Those Roaring Sixties

Id: 414804

litografie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

 Josef Holub - Topoly

Josef Holub
Topoly

Id: 418806

olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Olbram Zoubek - Hlava Grácie (levá)

Hlava Grácie (levá)

Id: 418001

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1990)

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 55

František Jiroudek - Liběchov

František Jiroudek
Liběchov

Id: 418804

olej/plátno, rozměr 55 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 55

Adolf Born - Alenka a Vašek

Alenka a Vašek

Id: 419301

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 9 x 10 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Vojta Adalbert Nolč - Rozmarné léto

Vojta Adalbert Nolč
Rozmarné léto

Id: 387305

olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na několika místech vypadlá malba

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Olbram Zoubek - Dívka s hadem

Dívka s hadem

Id: 415401

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (2007)

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jiří Anderle - Vzpomínka

Vzpomínka

Id: 416202

lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Patrik Saudek - Hamiro VI.

Patrik Saudek
Hamiro VI.

Id: 420201

kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek)

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan  Zrzavý - Strom poznání (Krajina rozkoše)

Strom poznání (Krajina rozkoše)

Id: 394004

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 24 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 49

Jan  Zrzavý - Náměstí sv. Marka

Náměstí sv. Marka

Id: 409803

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Faust

Oldřich Kulhánek
Faust

Id: 418102

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 419401

strukturální malba/sololit, rozměr 32 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 422101

bronzová plastika/mramorový podstavec, výška bronzového odlitku 26 cm, celková výška 31 cm, značeno na zadní straně plastiky

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Apollonas Soben - Exacerbace pocitů

Apollonas Soben
Exacerbace pocitů

Id: 421402

Vyvolávací cena:

16 000

Detail