Aukce LXXXIX./2023
Oh, Those Roaring Sixties
Id: 414804
litografie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 000 Kč
Josef Holub
Topoly
Id: 418806
olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Hlava Grácie (levá)
Id: 418001
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1990)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 55
František Jiroudek
Liběchov
Id: 418804
olej/plátno, rozměr 55 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 55
Alenka a Vašek
Id: 419301
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 9 x 10 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Vojta Adalbert Nolč
Rozmarné léto
Id: 387305
olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na několika místech vypadlá malba
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Dívka s hadem
Id: 415401
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (2007)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Vzpomínka
Id: 416202
lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Patrik Saudek
Hamiro VI.
Id: 420201
kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Strom poznání (Krajina rozkoše)
Id: 394004
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 24 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 49
Náměstí sv. Marka
Id: 409803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Faust
Id: 418102
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 419401
strukturální malba/sololit, rozměr 32 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
Igor Kitzberger
Marabu
Id: 422101
bronzová plastika/mramorový podstavec, výška bronzového odlitku 26 cm, celková výška 31 cm, značeno na zadní straně plastiky
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Apollonas Soben
Exacerbace pocitů
Id: 421402
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč