Čas na serveru 14:44:37

Aukce LXXXIX./2023

Jaroslav Kafka - Dialog

Jaroslav Kafka
Dialog

Id: 421201

kombinovaná technika/karton, rozměr 69 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Král - U vody

Josef Král
U vody

Id: 422002

olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti napsané historikem umění PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Kristian Kodet - Ženy

Kristian Kodet
Ženy

Id: 418604

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Kytice ve váze

Ferdinand Kotvald
Kytice ve váze

Id: 418901

olej/karton, rozměr 48 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Iva Hüttnerová - Dopis

Iva Hüttnerová
Dopis

Id: 420111

litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Zdeněk Josef Preclík - Salome s maskou

Zdeněk Josef Preclík
Salome s maskou

Id: 422303

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška 24,5 cm, celková výška s podstavcem 27,5 cm, značeno ve spodní části, publikováno v monografii Zdeněk J. Preclík, nakl. Arbor vitae v Řevnicích 2012

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František  Hudeček - Hlava

František Hudeček
Hlava

Id: 415205

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Sam Shaw - Marilyn Monroe

Sam Shaw
Marilyn Monroe

Id: 417801

fotografie, rozměr ve výřezu 28,5 x 28,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko autora a číslováno 8/60

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Adolf Born - Hvězda kouzelníků

Hvězda kouzelníků

Id: 417704

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Alois Kalvoda - Pohled do krajiny

Alois Kalvoda
Pohled do krajiny

Id: 417904

olej/karton, rozměr 35,5 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Vilém Trsek - Srneček

Vilém Trsek
Srneček

Id: 417905

olej/plátno, rozměr 46 x 36 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 570

Detail

Dalibor Chatrný - Dvě ruce

Dalibor Chatrný
Dvě ruce

Id: 420301

akryl/papír fixovaný na sololitu, rozměr 63 x 87 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Max Švabinský - Mythus

Max Švabinský
Mythus

Id: 409802

lept/papír, rozměr ve výřezu 45 x 32 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole 110/160, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Příhozy: 48

František Květoň - Kousek za domem

František Květoň
Kousek za domem

Id: 414303

olej/sololit, rozměr 69,5 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Mark Chagall - The Village

Mark Chagall
The Village

Id: 415704

litografie/papír, rozměr listu 23 x 20 cm, značeno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail