Čas na serveru 03:36:52

Aukce LXXXIX./2023

Vincenc Beneš - Letní krajina

Vincenc Beneš
Letní krajina

Id: 414401

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm (včetně rámu jde o větší formát), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Salvador Dalí - Don Quijote

Salvador Dalí
Don Quijote

Id: 415602

rytina, zlato 999/1000, 25 g, rozměr destičky 6,5 x 9,5 cm, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:
15 000

56 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Ullmann - Nocturno

Josef Ullmann
Nocturno

Id: 414801

olej/karton, rozměr 49,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, opatřeno výstavním štítkem (viz foto)

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 61

Zdeněk Červinka - U jezírka

Zdeněk Červinka
U jezírka

Id: 416302

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 44 x 62 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 63

Josef Velčovský - Karavana těsně míjející fatu morgánu zcela bez povšimnutí

Josef Velčovský
Karavana těsně míjející fatu morgánu zcela bez povšimnutí

Id: 420202

filmová klapka, olej/plátno fixované na překližce, 27 x 35 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Kristian Kodet - Vzpomínka

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 420902

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Patrik Saudek - Jezdci z Arizony

Patrik Saudek
Jezdci z Arizony

Id: 412206

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 50

Zdeněk Červinka - Dostaveníčko

Zdeněk Červinka
Dostaveníčko

Id: 417703

olej/překližka, rozměr 28 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Oldřich Blažíček - Na Císařské louce

Oldřich Blažíček
Na Císařské louce

Id: 415901

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 58

Radek Baláž - Buick pod Manhattanským mostem

Radek Baláž
Buick pod Manhattanským mostem

Id: 420401

olej/plátno, rozměr 125 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Kristofori - Jednou se to provalit muselo

Jan Kristofori
Jednou se to provalit muselo

Id: 387801

strukturální malba/sololit, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

47 000

Detail

Příhozy: 54

František Muzika - Vichřice

František Muzika
Vichřice

Id: 416901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 45 cm, značeno slepotiskovým pozůstalostním razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Josef Jíra - Zamyšlená

Josef Jíra
Zamyšlená

Id: 414703

kombinovaná technika/papír fixovaný na plátně, rozměr 63 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, v pravé horní části poškozená malba (viz foto), rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 57

František Ringo Čech - Válka světů

František Ringo Čech
Válka světů

Id: 419102

olej/plátno, rozměr 65 x 75,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 419303

tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail