Aukce LXXXIX./2023
Vincenc Beneš
Letní krajina
Id: 414401
olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm (včetně rámu jde o větší formát), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
56 000 Kč
Salvador Dalí
Don Quijote
Id: 415602
rytina, zlato 999/1000, 25 g, rozměr destičky 6,5 x 9,5 cm, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Ullmann
Nocturno
Id: 414801
olej/karton, rozměr 49,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, opatřeno výstavním štítkem (viz foto)
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 61
Zdeněk Červinka
U jezírka
Id: 416302
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 44 x 62 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 63
Josef Velčovský
Karavana těsně míjející fatu morgánu zcela bez povšimnutí
Id: 420202
filmová klapka, olej/plátno fixované na překližce, 27 x 35 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
52 000 Kč
Kristian Kodet
Vzpomínka
Id: 420902
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
52 000 Kč
Patrik Saudek
Jezdci z Arizony
Id: 412206
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 50
Zdeněk Červinka
Dostaveníčko
Id: 417703
olej/překližka, rozměr 28 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
50 000 Kč
Oldřich Blažíček
Na Císařské louce
Id: 415901
olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 58
Radek Baláž
Buick pod Manhattanským mostem
Id: 420401
olej/plátno, rozměr 125 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 50
Jan Kristofori
Jednou se to provalit muselo
Id: 387801
strukturální malba/sololit, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 54
František Muzika
Vichřice
Id: 416901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 45 cm, značeno slepotiskovým pozůstalostním razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 000 Kč
Josef Jíra
Zamyšlená
Id: 414703
kombinovaná technika/papír fixovaný na plátně, rozměr 63 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, v pravé horní části poškozená malba (viz foto), rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57
František Ringo Čech
Válka světů
Id: 419102
olej/plátno, rozměr 65 x 75,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 419303
tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 000 Kč