Čas na serveru 04:11:40

Aukce LXXXIX./2023

Jan  Zrzavý - Tři loďky

Tři loďky

Id: 409403

tempera/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové, z pozůstalosti kurátorky a historičky umění PhDr. Naděždy Řehákové

Vyvolávací cena:
50 000

1 777 777

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 116

Josef Hlinomaz - Únos vězňů

Josef Hlinomaz
Únos vězňů

Id: 412901

olej/plátno, rozměr 39 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

560 000

Detail

Příhozy: 53

Václav Radimský - U vody

Václav Radimský
U vody

Id: 416704

olej/karton, rozměr 66 x 79 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
50 000

445 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 98

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová - Polibek

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová
Polibek

Id: 422701

tavená skleněná plastika, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno a datováno na přední straně

Vyvolávací cena:

310 000

Detail

Příhozy: 112

Josef Jíra - Deštivá Praha

Josef Jíra
Deštivá Praha

Id: 420501

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
12 500

240 000

Detail

Příhozy: 94

Zdeněk Hajný - Poznání III

Zdeněk Hajný
Poznání III

Id: 422201

olej/plátno, rozměr 62 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii autora, obr. 62, vyd. Nakladatelství Nekud, České Budějovice 1992, publikace přiložena, na zadní straně věnování autorovi knihy

Vyvolávací cena:

227 500

Detail

Příhozy: 123

Jan  Zrzavý - Malý bretaňský přístav

Malý bretaňský přístav

Id: 415706

kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Vyvolávací cena:

205 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 75

Ivan Mládek - Adam a Eva

Ivan Mládek
Adam a Eva

Id: 418601

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Karel Laštovka - Etudy

Karel Laštovka
Etudy

Id: 412006

olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Příhozy: 68

Jan  Bauch - Cirkus

Jan Bauch
Cirkus

Id: 414707

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
10 500

130 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 66

Augustin Ságner - Letní večer

Augustin Ságner
Letní večer

Id: 413501

olej/plátno, rozměr 98 x 74 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na pravé straně promáčklé plátno (dílo z cyklu Neolit)

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Příhozy: 57

Zdeněk Burian - Na farmě

Zdeněk Burian
Na farmě

Id: 421101

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno, publikováno v časopise Pionýr z r. 1975, str. 22, jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 106

Alberto Giacometti - Kráčející muž

Alberto Giacometti
Kráčející muž

Id: 420001

bronzová socha, výška cca 185 cm, rozměr podstavce cca 120 x 35 cm, značeno na podstavci, novodobý odlitek

Vyvolávací cena:
25 000

114 000

Detail

Příhozy: 57

Ivana Štenclová - Amy

Ivana Štenclová
Amy

Id: 420901

laser cut/akryl/překližka, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Autorský certifikát vyhotovený autorkou

Vyvolávací cena:
15 000

110 000

Detail

Jan Saudek - Na procházce

Na procházce

Id: 420903

olej/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2005)

Vyvolávací cena:
10 500

110 000

Detail