Aukce LXXXIX./2023
Tři loďky
Id: 409403
tempera/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové, z pozůstalosti kurátorky a historičky umění PhDr. Naděždy Řehákové
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
1 777 777 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 116
Josef Hlinomaz
Únos vězňů
Id: 412901
olej/plátno, rozměr 39 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
560 000 Kč
Příhozy: 53
Václav Radimský
U vody
Id: 416704
olej/karton, rozměr 66 x 79 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
445 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 98
Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová
Polibek
Id: 422701
tavená skleněná plastika, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno a datováno na přední straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
310 000 Kč
Příhozy: 112
Josef Jíra
Deštivá Praha
Id: 420501
olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
240 000 Kč
Příhozy: 94
Zdeněk Hajný
Poznání III
Id: 422201
olej/plátno, rozměr 62 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii autora, obr. 62, vyd. Nakladatelství Nekud, České Budějovice 1992, publikace přiložena, na zadní straně věnování autorovi knihy
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
227 500 Kč
Příhozy: 123
Malý bretaňský přístav
Id: 415706
kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
205 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 75
Ivan Mládek
Adam a Eva
Id: 418601
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
150 000 Kč
Karel Laštovka
Etudy
Id: 412006
olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 68
Jan Bauch
Cirkus
Id: 414707
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
130 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 66
Augustin Ságner
Letní večer
Id: 413501
olej/plátno, rozměr 98 x 74 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na pravé straně promáčklé plátno (dílo z cyklu Neolit)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 57
Zdeněk Burian
Na farmě
Id: 421101
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno, publikováno v časopise Pionýr z r. 1975, str. 22, jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
120 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 106
Alberto Giacometti
Kráčející muž
Id: 420001
bronzová socha, výška cca 185 cm, rozměr podstavce cca 120 x 35 cm, značeno na podstavci, novodobý odlitek
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
114 000 Kč
Příhozy: 57
Ivana Štenclová
Amy
Id: 420901
laser cut/akryl/překližka, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Autorský certifikát vyhotovený autorkou
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
110 000 Kč
Na procházce
Id: 420903
olej/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2005)
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
110 000 Kč