Aukce LXXXIX./2023
František Max
V polích
Id: 405904
olej/karton, rozměr 33 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Z cyklu Magická zrcadla
Id: 411505
kombinovaná technika/karton, rozměr 37,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Tomáš Bím
Na golfu
Id: 415102
litografie/papír, rozměr listu 78 x 58 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Auguste Rodin
Dívka
Id: 415107
bronzový reliéf, rozměr 17 x 11 x 7 cm, značeno autorem a litcem vpravo dole
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Karel Chaba
Auto
Id: 415201
tempera/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 800 Kč
Marie Čermínová - Toyen
List z bibliofilie Duchové pouště
Id: 408706
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedna z ilustrací k textům Henri Heislera, vydáno roku 1939, nakladatelství Albert Skira, Paris
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Tomáš Bím
Snídaně
Id: 410505
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Salvador Dalí
Trh s otroky se skrytou bustou Voltaira
Id: 417502
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 60,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.249
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
František Cína - Jelínek
Jaro na Petříně
Id: 417906
olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 418302
kresba, kombinovaná technika tužka/papír, rozměr listu 27,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Jiří Winter Neprakta
Pirát
Id: 419701
tuš/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Jan Mehl
Rozhněvané sestry
Id: 414501
olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 135 Kč
Jezero
Id: 423004
olej/plátno, rozměr 23 x 35,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Marko Čermák
Půlnoční dobrodružství
Id: 416101
digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, autorský tisk 3/4, přiložen certifikát pravosti
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Tři ptáci
Id: 420103
lept/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč