Čas na serveru 12:25:44

Aukce LXXXIX./2023

František  Max - V polích

František Max
V polích

Id: 405904

olej/karton, rozměr 33 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Z cyklu Magická zrcadla

Jaroslav Vlasák
Z cyklu Magická zrcadla

Id: 411505

kombinovaná technika/karton, rozměr 37,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Tomáš Bím - Na golfu

Tomáš Bím
Na golfu

Id: 415102

litografie/papír, rozměr listu 78 x 58 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Auguste Rodin - Dívka

Auguste Rodin
Dívka

Id: 415107

bronzový reliéf, rozměr 17 x 11 x 7 cm, značeno autorem a litcem vpravo dole

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Chaba  - Auto

Karel Chaba
Auto

Id: 415201

tempera/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 800

Detail

Marie Čermínová - Toyen - List z bibliofilie Duchové pouště

Marie Čermínová - Toyen
List z bibliofilie Duchové pouště

Id: 408706

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedna z ilustrací k textům Henri Heislera, vydáno roku 1939, nakladatelství Albert Skira, Paris

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Tomáš Bím - Snídaně

Tomáš Bím
Snídaně

Id: 410505

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Salvador Dalí - Trh s otroky se skrytou bustou Voltaira

Salvador Dalí
Trh s otroky se skrytou bustou Voltaira

Id: 417502

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 60,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.249

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Cína - Jelínek - Jaro na Petříně

František Cína - Jelínek
Jaro na Petříně

Id: 417906

olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 418302

kresba, kombinovaná technika tužka/papír, rozměr listu 27,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Winter Neprakta - Pirát

Jiří Winter Neprakta
Pirát

Id: 419701

tuš/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Mehl - Rozhněvané sestry

Jan Mehl
Rozhněvané sestry

Id: 414501

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 135

Detail

  Autor neurčen - Jezero

Jezero

Id: 423004

olej/plátno, rozměr 23 x 35,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Marko Čermák - Půlnoční dobrodružství

Marko Čermák
Půlnoční dobrodružství

Id: 416101

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, autorský tisk 3/4, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Tři ptáci

Tři ptáci

Id: 420103

lept/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail