Aukce LXXXIX./2023
Oldřich Blažíček
Dobývání brambor
Id: 414402
olej/karton, rozměr cca 32 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč
Jaroslav Klápště
Turnov
Id: 417201
olej/překližka, rozměr 16 x 33 cm, neznačeno, rámováno, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 52
Kristian Kodet
Akt
Id: 418603
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 222 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívky
Id: 416204
dvoubarevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 64
Salvador Dalí
Ruka
Id: 417503
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.257
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 000 Kč
Simonetta Vespucci
Id: 413601
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 42 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Otakar Lebeda
Krajina
Id: 416601
olej/plátno, rozměr 31,5 x 47 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, přiložen odborný posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Josef Váchal
Plattenhauská slať v létě
Id: 421302
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 12,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Kamil Lhoták
Stroj pouště
Id: 413901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 500 Kč
František Emler
Kytice ve váze
Id: 414701
olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 500 Kč
Salvador Dalí
La splendeur de Béatrice
Id: 415101
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 300 Kč
Příhozy: 51
Maxim Kopf
Kytice jiřin a chryzantém
Id: 413507
olej/plátno, rozměr 61 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Lev Šimák
Léto u vody
Id: 414702
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 51
Jaroslav Grus
Táboření u řeky
Id: 414706
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v levém horním rohu promáčklé plátno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč
Josef Váchal
Plattenhauská slať v zimě
Id: 421301
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
24 111 Kč