Čas na serveru 09:51:35

Aukce LXXXIX./2023

Oldřich Blažíček - Dobývání brambor

Oldřich Blažíček
Dobývání brambor

Id: 414402

olej/karton, rozměr cca 32 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jaroslav Klápště - Turnov

Jaroslav Klápště
Turnov

Id: 417201

olej/překližka, rozměr 16 x 33 cm, neznačeno, rámováno, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 52

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 418603

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

27 222

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívky

Marie Čermínová - Toyen
Dívky

Id: 416204

dvoubarevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 64

Salvador Dalí - Ruka

Salvador Dalí
Ruka

Id: 417503

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.257

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jiří Anderle - Simonetta Vespucci

Simonetta Vespucci

Id: 413601

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 42 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Otakar Lebeda - Krajina

Otakar Lebeda
Krajina

Id: 416601

olej/plátno, rozměr 31,5 x 47 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, přiložen odborný posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Josef Váchal - Plattenhauská slať v létě

Josef Váchal
Plattenhauská slať v létě

Id: 421302

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 12,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Kamil Lhoták - Stroj pouště

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 413901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

František Emler - Kytice ve váze

František Emler
Kytice ve váze

Id: 414701

olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Salvador Dalí - La splendeur de Béatrice

Salvador Dalí
La splendeur de Béatrice

Id: 415101

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 300

Detail

Příhozy: 51

Maxim Kopf - Kytice jiřin a chryzantém

Maxim Kopf
Kytice jiřin a chryzantém

Id: 413507

olej/plátno, rozměr 61 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Lev Šimák - Léto u vody

Lev Šimák
Léto u vody

Id: 414702

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 51

Jaroslav Grus - Táboření u řeky

Jaroslav Grus
Táboření u řeky

Id: 414706

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v levém horním rohu promáčklé plátno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Váchal - Plattenhauská slať v zimě

Josef Váchal
Plattenhauská slať v zimě

Id: 421301

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická

Vyvolávací cena:

24 111

Detail