Aukce LXXXIX./2023
Petr Jaroš
Rozhovor
Id: 414705
olej/plátno, rozměr 66 x 53 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech vysypaná malba
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
František Max
Trosky
Id: 405906
olej/papír, rozměr 31 x 44 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 320 Kč
Oldřich Hlavsa
Motiv z Horní Dobrouče
Id: 414704
olej/plátno, rozměr 54 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Vladimír Doležel
Zima
Id: 416301
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Aleš Lamr
Viděl jsem nebe I
Id: 415104
litografie/papír, rozměr listu 78 x 62 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Alfréd Šnábl
Dívka s hrozny
Id: 418803
olej/plátno, rozměr 77 x 57 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Horská krajina
Id: 423005
olej/plátno, rozměr 25,5 x 45,5 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Neznačeno
Sv. Jiljí
Id: 413503
olej/plátno, rozměr 95 x 75 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Václav Koutský
Sicilské pobřeží
Id: 415001
olej/plátno, rozměr 55 x 135 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiloženo Osvědčení o původu originálu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Jiří Šorm
Dialog
Id: 413504
olej/plátno, rozměr 129 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zlomený blind rám, na pravé straně uvolněné plátno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Zdeněk Červinka
Konvolut dvou litografií
Id: 414307
barevné litografie, každý ks: rozměr ve výřezu 24,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Rudolf Lexa
Zvířata u napajedla
Id: 415302
olej/plátno, rozměr 63 x 92 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Vladimír Renčín
Rybáři
Id: 418701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Stanislav Hudeček
Mořské pobřeží
Id: 413510
kombinovaná technika/karton, rozměr 42 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Jiří Heřman
Snopy
Id: 396303
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 920 Kč