Aukce LXXXIX./2023
Jákob
Id: 416001
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 39,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1992)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 57
Marko Čermák
Severka
Id: 419302
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, ilustrace z knihy Miloše Zapletala Severka, Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu, str. 158, vydáno 2015, Mladá fronta
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 59
Ženský portrét
Id: 420605
akvarel/papír, rozměr 14,5 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, zvlněný papír
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Václav Březina
Slunko v lese
Id: 418101
olej/karton, rozměr 34 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 500 Kč
Robert Jiran
Horké léto
Id: 407801
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Jaroslav Kotas
Praha
Id: 416902
olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 51
Ludwig van Beethoven
Id: 418807
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 49
Jaroslav Klápště
Květinové zátiší
Id: 417203
olej/překližka, rozměr 32 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 100 Kč
Robert Jiran
Dvě dívky
Id: 409801
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 49
Jan Rapin
Odalistka
Id: 417002
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, popsáno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč
Andy Warhol
Beatles
Id: 407303
barevná serigrafie/papír, viditelný rozměr 55 x 42 cm, značeno v tisku, číslováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 69
Jiří John
Domov
Id: 420703
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 29 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiloženo potvrzení pravosti díla vyhotoveno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 50
Adolf Liebscher
Karavana
Id: 408606
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 58 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
29 051 Kč
Ferdinand Hložník
Hlava
Id: 420506
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 500 Kč
Příhozy: 60
Pasta Oner
...being alone
Id: 404204
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč