Čas na serveru 15:18:54

Aukce LXXXIX./2023

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 416001

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 39,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1992)

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 57

Marko Čermák - Severka

Marko Čermák
Severka

Id: 419302

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, ilustrace z knihy Miloše Zapletala Severka, Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu, str. 158, vydáno 2015, Mladá fronta

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 59

Jan  Zrzavý - Ženský portrét

Ženský portrét

Id: 420605

akvarel/papír, rozměr 14,5 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, zvlněný papír

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Václav Březina - Slunko v lese

Václav Březina
Slunko v lese

Id: 418101

olej/karton, rozměr 34 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Robert Jiran - Horké léto

Robert Jiran
Horké léto

Id: 407801

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jaroslav Kotas - Praha

Jaroslav Kotas
Praha

Id: 416902

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 51

Jiří Anderle - Ludwig van Beethoven

Ludwig van Beethoven

Id: 418807

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Klápště - Květinové zátiší

Jaroslav Klápště
Květinové zátiší

Id: 417203

olej/překližka, rozměr 32 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

31 100

Detail

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 409801

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 49

Jan Rapin - Odalistka

Jan Rapin
Odalistka

Id: 417002

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Andy Warhol - Beatles

Andy Warhol
Beatles

Id: 407303

barevná serigrafie/papír, viditelný rozměr 55 x 42 cm, značeno v tisku, číslováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 69

Jiří John - Domov

Jiří John
Domov

Id: 420703

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 29 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiloženo potvrzení pravosti díla vyhotoveno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 50

Adolf Liebscher - Karavana

Adolf Liebscher
Karavana

Id: 408606

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 58 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 051

Detail

Ferdinand Hložník - Hlava

Ferdinand Hložník
Hlava

Id: 420506

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Příhozy: 60

Pasta  Oner - ...being alone

Pasta Oner
...being alone

Id: 404204

Vyvolávací cena:

28 000

Detail