Aukce LXXXIX./2023
Marie Čermínová - Toyen
Večer
Id: 421303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Apollonas Soben
Výzdoba vrcholu
Id: 421401
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Iva Hüttnerová
... i hříchy budou!
Id: 418304
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 400 Kč
Pavel Horák
Praha - Hradčany, ulice Úvoz
Id: 417701
akryl/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 49 x 39 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 006 Kč
Šebestová
Id: 407401
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, viditelný rozměr 13,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Jan Rambousek
Kytice ve džbánu
Id: 409410
olej/karton, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, na dvou místech odloupnutá malba
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Miroslav Malina
Babylonská věž II
Id: 414101
kombinovaná technika - enkauistika/sololit, rozměr 50 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 700 Kč
Ivana Jurná Lipská
Hnědák
Id: 420701
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 505 Kč
Jiří Hudeček
Kytice
Id: 409409
olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Ladislav Ehrlich
Dubrovník
Id: 413509
olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 120 Kč
Tomáš Bím
Pokoj č. 26
Id: 410506
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 100 Kč
Marko Čermák
Skautky
Id: 418305
ručně kolorovaný tisk/papír, rozměr listu 13 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Rudolf Lexa
Pražské panorama
Id: 415303
kombinovaná technika/papír, rozměr 56 x 78 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Horská krajina s řekou
Id: 416701
olej/dřevěná deska, rozměr 21,5 x 33 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
František Max
Panorama Prahy
Id: 405901
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 701 Kč