Čas na serveru 21:34:52

Aukce LXXXIX./2023

Marie Čermínová - Toyen - Večer

Marie Čermínová - Toyen
Večer

Id: 421303

litografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Apollonas Soben - Výzdoba vrcholu

Apollonas Soben
Výzdoba vrcholu

Id: 421401

Vyvolávací cena:

Detail

Iva Hüttnerová - ... i hříchy budou!

Iva Hüttnerová
... i hříchy budou!

Id: 418304

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 400

Detail

Pavel Horák - Praha - Hradčany, ulice Úvoz

Pavel Horák
Praha - Hradčany, ulice Úvoz

Id: 417701

akryl/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 49 x 39 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 006

Detail

Adolf Born - Šebestová

Šebestová

Id: 407401

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, viditelný rozměr 13,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Rambousek - Kytice ve džbánu

Jan Rambousek
Kytice ve džbánu

Id: 409410

olej/karton, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, na dvou místech odloupnutá malba

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Miroslav Malina - Babylonská věž II

Miroslav Malina
Babylonská věž II

Id: 414101

kombinovaná technika - enkauistika/sololit, rozměr 50 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

5 700

Detail

Ivana Jurná Lipská - Hnědák

Ivana Jurná Lipská
Hnědák

Id: 420701

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

5 505

Detail

Jiří Hudeček - Kytice

Jiří Hudeček
Kytice

Id: 409409

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Ehrlich - Dubrovník

Ladislav Ehrlich
Dubrovník

Id: 413509

olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 120

Detail

Tomáš Bím - Pokoj č. 26

Tomáš Bím
Pokoj č. 26

Id: 410506

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

Marko Čermák - Skautky

Marko Čermák
Skautky

Id: 418305

ručně kolorovaný tisk/papír, rozměr listu 13 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Lexa - Pražské panorama

Rudolf Lexa
Pražské panorama

Id: 415303

kombinovaná technika/papír, rozměr 56 x 78 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

  Autor neurčen - Horská krajina s řekou

Horská krajina s řekou

Id: 416701

olej/dřevěná deska, rozměr 21,5 x 33 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

František  Max - Panorama Prahy

František Max
Panorama Prahy

Id: 405901

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

4 701

Detail