Čas na serveru 16:06:54

Aukce LXXXIX./2023

Vladimír  Jandejsek - Krajina

Vladimír Jandejsek
Krajina

Id: 420505

olej/sololit, rozměr 49,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, barva lokálně odřená

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Viktor Stretti - Mečový tanec

Viktor Stretti
Mečový tanec

Id: 413512

litografie/papír, rozměr listu 55 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Portrét herečky Xeny Longenové

Emil Artur Pitterman - Longen
Portrét herečky Xeny Longenové

Id: 420502

tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 38 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír v ploše pomačkaný

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Procházka - Zima na Jesenicku

Oldřich Procházka
Zima na Jesenicku

Id: 401811

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Joža Havlín - Krojovaná dívka

Joža Havlín
Krojovaná dívka

Id: 417907

olej/karton, rozměr 62 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Adolf Born - Ex-libris

Ex-libris

Id: 412204

litografie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 050

Detail

František Tavík Šimon - Arab v růžovém turbanu

František Tavík Šimon
Arab v růžovém turbanu

Id: 390014

barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 34 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, zažloutlý papír

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Vojtěch Pernica - V listnatém lese

Vojtěch Pernica
V listnatém lese

Id: 401803

olej/překližka, rozměr 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Jiří Šorm - Siamský trojúhelník

Jiří Šorm
Siamský trojúhelník

Id: 413511

kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 59 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jakub Obrovský - Skica

Jakub Obrovský
Skica

Id: 390016

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 26 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír místy zašpiněný

Vyvolávací cena:
800

Detail