Aukce LXXXIX./2023
Vladimír Jandejsek
Krajina
Id: 420505
olej/sololit, rozměr 49,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, barva lokálně odřená
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Viktor Stretti
Mečový tanec
Id: 413512
litografie/papír, rozměr listu 55 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
Emil Artur Pitterman - Longen
Portrét herečky Xeny Longenové
Id: 420502
tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 38 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír v ploše pomačkaný
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Oldřich Procházka
Zima na Jesenicku
Id: 401811
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Joža Havlín
Krojovaná dívka
Id: 417907
olej/karton, rozměr 62 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Ex-libris
Id: 412204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 050 Kč
František Tavík Šimon
Arab v růžovém turbanu
Id: 390014
barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 34 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, zažloutlý papír
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 900 Kč
Vojtěch Pernica
V listnatém lese
Id: 401803
olej/překližka, rozměr 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Jiří Šorm
Siamský trojúhelník
Id: 413511
kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 59 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Jakub Obrovský
Skica
Id: 390016
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 26 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír místy zašpiněný
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč